Gisterenmiddag de uitwedstrijd in en tegen het 1e damesteam van Rekken. Een tegenstander die een aantal jaren bovenin meedraaide, maar het dit seizoen wat minder doet. Bij het warmlopen merkten we al dat het een nat, drassig veld was en dat het daardoor wel eens een zware wedstrijd zou kunnen worden. De 1e helft waren we duidelijk de beste ploeg. Rekken kreeg maar één kansje uit een vrije trap, de overige kansen waren voor ons. Liset en Lucelle kregen de bal er echter niet in, en ook Sanne had de bal vrij voor de goal voor het inkoppen, maar helaas, ook haar lukte het niet het net te vinden. De 2e helft ging op dezelfde voet verder: wij vielen aan en Rekken verdedigde. Liset miste echter voor de keepster, en Arjanne kopte uit een corner net naast en een mooi schot van haar werd geweldig uit de bovenhoek getikt door de prima keepster van Rekken. En zoals het zo vaak gaat, als je de kansen niet benut begint de tegenstander er ook weer een beetje in te geloven. Doordat onze dames vol werklust naar een doelpunt bleven zoeken, werd er ook steeds meer uit positie gelopen. Daardoor vielen er wat gaten, en daar maakte met name de zeer sterke nummer 10 van Rekken graag gebruik van. Zij kwam dan ook het laatste kwartier een aantal keren alleen voor Charissa te staan. Zij stond na haar handblessure voor het eerst sinds maanden weer bij ons in de goal, en zorgde met fantastische reddingen ervoor dat de bal er gelukkig ook bij ons niet in wilde. Zodoende bleef het tot aan het eindsignaal 0-0.  Al me al een fysiek zware wedstrijd, waarbij je je dan maar moet neerleggen om met één punt huiswaarts te gaan.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.