MEC 1 heeft de thuiswedstrijd tegen Mariënveld met 2-2 gelijkgespeeld. In de beginfase ging de wedstrijd gelijk op, zonder dat het tot veel kansen aan beide kanten leidde. Beide ploegen kregen enkele schotkansen, waarbij een schot van Mariënveld op de lat boven Mike de Roos belandde. Aan de andere kant moest de keeper van Mariënveld redding brengen op een schot van Robert Woordes. De rust werd bereikt met 0-0.
In de tweede helft kwam MEC snel op voorsprong toen een pass van Roy Berenschot op waarde werd geschat door Peter de Roos die de 1-0 aantekende. Even later werd het zelfs 2-0 toen Wouter Höfkes doeltreffend afrondde. Mariënveld werd daarna even sterker en na een fraaie voorzet van rechts werd de bal feilloos ingekopt door een speler van Mariënveld en was de 2-1 een feit. Hierna kon MEC de wedstrijd op slot doen, maar verzuimde dit, zoals zo vaak dit seizoen, te doen door de kansen niet te benutten. Mariënveld bleef proberen de 2-2 te forceren en dit lukte een minuut voor tijd. Een bal van rechts die als voorzet was bedoeld draaide, mede geholpen door de wind, in de verre hoek achter en boven keeper Mike de Roos in het doel. Hierna probeerde MEC nog wel de winnende treffer te maken, maar grote kansen kwamen er niet meer. Na zeven minuten blessuretijd floot scheidsrechter Hooijer, die de wedstrijd niet altijd helemaal in de hand had, voor het einde. Beide ploegen schieten met het gelijke spel niet veel op, maar spannend blijft het onderin wel. Komende zondag speelt MEC uit tegen Rekken. Aanvang 14.00 uur.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.