MEC 1 heeft drie belangrijke punten gepakt. In en tegen Rekken werd het 1-3. MEC begon redelijk goed aan de wedstrijd. Rekken was wat afwachtend. Al na een paar minuten moest een verdediger van Rekken aan de noodrem trekken bij Robert Woordes, wat hem een gele kaart opleverde. MEC had meer balbezit, maar naar mate de eerste helft vorderde, werd het spel in balbezit slordiger. Rekken kreeg hierdoor een grote kans, maar deze werd hoog over geschoten. Na 20 minuten moest dezelfde verdediger opnieuw ingrijpen om Robert Woordes een doortocht te beletten richting het Rekkense doel. Dit kostte hem opnieuw geel en dus rood. Rekken kon door met 10 man. Dit was in de eerste helft verder echter niet te zien. MEC speelde te slordig om veel gevaar te stichten. Net voor rust kwam Rekken zelfs op voorsprong, nadat een vrije schop voor het doel van MEC werd geslingerd. De bal werd teruggekopt en kon op de doellijn worden binnengewerkt door een speler van Rekken. Hiermee was de rust ook bereikt.
In de tweede helft zette MEC Rekken eerder vast. Rekken kwam niet onder de druk vandaan, maar ondanks enkele grote kansen voor MEC bleef het vooralsnog 1-0 voor Rekken. De ingevallen Roy Oonk brak echter de ban voor MEC, door na een kwartier in de tweede helft de gelijkmaker te produceren. Hierna was het voor Rekken alleen nog maar tegenhouden. Dit duurde niet lang, want Peter de Roos maakte de 2-1. Weer even later was het opnieuw Roy Oonk die met zijn tweede treffer van de middag het duel op slot deed. De goed leidende scheidsrechter Rudolph uit Zutphen blies na een paar minuten blessuretijd voor het einde van de wedstrijd, waarin MEC dus drie zeer belangrijke punten behaalde in de strijd tegen degradatie. Komende zondag speelt MEC thuis tegen Re√ľnie uit Borculo. Aanvang 14.00 uur.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.