MEC 1 heeft een forse nederlaag geleden. Thuis tegen Reünie werd het 0-4. Na 50 seconden stond MEC al met 0-1 achter, toen keeper Mike de Roos zich verkeek op een schot van een Reünie aanvaller. Reünie zette MEC snel vast en was daardoor de baas op het middenveld. Na een kwartier werd het 0-2 toen een bal in de zestienmeter niet weggewerkt kon worden door MEC Na ruim een half uur werd het 0-3 toen een aanvaller van Reünie de buitenspelval ontweek en alleen op Mike de Roos afkon. De bal werd nog geblokt, maar door hem handig met de hand mee te nemen, wat de scheidsrechter beoordeelde als niet opzettelijk hands, kon hij door en de 0-3 aantekenen. MEC kreeg voor rust welgeteld één kans, maar deze werd niet benut helaas. Weer even later werd het uit een terecht gegeven strafschop zelfs 0-4 en moest MEC vrezen voor een grote nederlaag. Voor de rust gebeurde er echter niet veel meer waardoor de 0-4 ook de ruststand was.
Na rust probeerde MEC de schade beperkt te houden hetgeen ook lukte. Reünie kreeg nog een paar kansen, waaronder een vrije schop die op de paal belandde, maar scoren deed het niet meer. Ook MEC kreeg nog een paar mogelijkheden, maar deze werden niet verzilverd, waardoor de wedstrijd doodbloedde. De goed leidende scheidsrechter Menkhorst floot daarom op precies 90 minuten voor het einde van de wedstrijd. Al met al een zware nederlaag voor MEC, dat nog wel op doelsaldo op een veilige tiende plaats blijft staan. Volgende week maandag 2e Paasdag speelt MEC opnieuw thuis, dan tegen Keyenburgse Boys. Aanvang 14.00 uur.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.