MEC 1 heeft opnieuw een zware nederlaag geleden. Na het 4-0 verlies van vorige week werd het nu thuis tegen Keyenburgse Boys liefst 6-0 voor de bezoekers. De wedstrijd was min of meer een kopie van de vorige. Door verschillende individuele fouten stond het na 25 minuten al 2-0 voor Keyenburg. MEC probeerde het wel, maar het geloof in een goede afloop was na deze vroege achterstand al snel vervlogen. Keyenburg was sterker en net voor rust werd het zelfs 3-0 en 4-0 voor de bezoekers. In de tweede helft probeerde MEC de schade opnieuw te beperken, wat slechts deels lukte. De 5-0 werd ongelukkig in eigen doel getikt door Guus Sch├Ąperclaus en de 6-0 volgde niet veel later. Hierna kon MEC wel zorgen dat de score niet verder opliep. Een kans kreeg het zelf ook nog. Een schot van Roy Oonk eindigde op de lat. Dichterbij kwam MEC niet en na precies 90 minuten floot de goed leidende scheidsrechter Ter Huerne, die de kaarten op zak kon houden, voor het einde van de wedstrijd. Een grote zeperd dus voor MEC, dat zich in de komende weken zal moeten herpakken om de veilige 10e plaats, die het nu bekleedt, vast te houden. Komende zondag speelt MEC uit tegen K.S.H. uit Harreveld. Aanvang 14.00 uur.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.