MEC 1 heeft met 2-2 gelijkgespeeld tegen KSH uit Harreveld. MEC begon redelijk aan de wedstrijd. Doordat het spel na een paar minuten wat slordiger werd, werd KSH sterker en werd MEC wat meer teruggedrongen. Een kans leverde dit op voor KSH, maar deze werd goed verijdeld door Mike de Roos. Na een twintig minuten werd MEC weer sterker en kreeg het ook enkele kleine mogelijkheden om de score te openen, hetgeen echter niet gebeurde. Op slag van rust werd het plotseling 1-0 voor KSH toen de spits zich na een diepe bal vrijspeelde en beheerst de 1-0 aantekende. Een doelpunt dat echt uit de lucht kwam vallen. Hiermee werd de rust bereikt.
In de tweede helft kwam KSH al snel op 2-0 toen een corner bij de tweede paal werd binnengekopt. MEC was even van slag, maar herpakte zich snel en probeerde de aansluitingstreffer te maken. Dit lukte vrij snel, doordat Tim Kruisselbrink een afgeslagen bal vanaf de zestienmeter beheerst in de hoek schoot. MEC bleef sterker en probeerde de gelijkmaker te forceren. Ook dit lukte na ongeveer 20 minuten spelen in de tweede helft. Maikel Dibbets schoot een vrije schop beheerst in de lange hoek en tekende zo voor de 2-2. Hierna ging het spel op en neer. Beide ploegen probeerden de volle buit binnen te halen. KSH kreeg nog een paar mogelijkheden en ook MEC had nog een paar kleine kansen, maar gescoord werd er niet meer. De wedstrijd eindigde dan ook op 2-2. Een uitslag die voor iedereen aanvaardbaar was. Komende zondag speelt MEC thuis tegen Vios Beltrum. Aanvang 14.00 uur.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.