MEC 1 heeft de thuiswedstrijd tegen Vios Beltrum met 4-2 verloren. Het begin was nog redelijk gelijk opgaand, maar na een kwartier kwam Vios uit een vrije schop op voorsprong. Even later werd het door een prachtig afstandsschot 2-0 en was Vios de bovenliggende partij. De wil was er wel bij MEC, maar het kon geen vuist maken. Net voor rust werd het nog 3-0 voor Vios.
Na rust probeerde MEC om het achterin dicht te houden en ook om de 1-3 te maken. Kansen kwamen er niet veel voor MEC Vios kreeg wel kansen om de score verder uit te bouwen, maar benutte er gelukkig voor MEC maar eentje, zodat het 4-0 werd. Hierna werd MEC iets sterker, ook geholpen doordat bij Vios de scherpte wat wegviel. Emil Dibbets wist binnen een paar minuten nog 2 maal te profiteren van onoplettendheden achterin bij Vios en tekende voor de eindstand van 2-4. Opnieuw een forse nederlaag voor MEC, dat nu weer onder de streep staat op een plaats waarbij nacompetitie tegen degradatie gespeeld moet worden. Komende zondag speelt MEC in de reguliere competitie voor het laatst thuis. Dan tegen Zelhem. Aanvang 14.00 uur.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.