MEC 1 heeft de wedstrijd tegen Zelhem met 4-2 gewonnen. Hierdoor blijft MEC in de strijd om rechtstreekse handhaving. MEC begon goed aan de wedstrijd. Zelhem kon geen echte vuist maken en al snel maakte Emil Dibbets 1-0. Even later werd het uit een hoekschop 2-0 door Roy Berenschot. MEC bleef doorgaan en na een goede aanval maakte Roy Oonk er 3-0 van. Hierna liet MEC de touwtjes heel iets vieren, waardoor Zelhem iets sterker leek te worden, zonder kansen af te dwingen. Met 3-0 werd de rust bereikt.
In de tweede helft begon Zelhem wat sterker en maakte de 3-1. Even later nam MEC het heft weer in handen door de 4-1 te scoren in de persoon van Peter de Roos. Het spel werd echter slordiger aan beide kanten. Na een overtreding in het strafschopgebied van MEC maakte Zelhem uit de strafschop de 4-2. MEC kreeg nog kansen op de 5-2 maar deze werden niet benut. Ook een aan MEC toegekende penalty, die nog mocht worden overgenomen omdat de keeper van Zelhem te vroeg van de lijn kwam, werd niet benut door Guus Schäperclaus die zo zijn laatste reguliere thuiswedstrijd in het shirt van MEC 1 niet met een doelpunt kon bekronen. De goed leidende scheidsrechter van Leeuwen floot na een redelijk ruime blessuretijd voor het einde van de wedstrijd. Doordat zowel K.S.V. alsook Mariënveld hun wedstrijd wonnen, blijft MEC op de nacompetitieplaats staan met een achterstand van 2 punten op K.S.V. Komende zondag staat de laatste wedstrijdronde op het programma. MEC moet naar Eibergen en K.S.V. ontvangt Mariënveld. In deze twee wedstrijden zal worden beslist wie de nacompetitie in gaat tegen degradatie. Aanvang van de wedstrijden is beide om 14.00 uur.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.