MEC 1 heeft de eerste wedstrijd in de nacompetitie tegen degradatie verloren. In en tegen Diepenheim werd het 2-0 voor Diepenheim. Na drie minuten stond MEC al achter toen een hoekschop niet goed werd verwerkt en voor de voeten van een speler van Diepenheim belandde. MEC kwam daarna wat beter in het spel en creƫerde ook wat kansen. Het probleem van het hele seizoen is echter al om deze te benutten. Dit probleem was er nu ook weer, want de bal wilde er niet in. MEC bleef in de eerste helft de iets betere, maar gescoord werd er niet meer zodat met 0-1 de rust werd bereikt.
Na rust werd Diepenheim wat sterker. MEC ging wat meer naar voren om de gelijkmaker te forceren, maar moest daarbij wel ruimte weggeven achterin. Diepenheim maakte daar een paar keer gebruik van, maar de mogelijkheden en kansen die dit opleverden werden niet benut. MEC dwong de tweede helft minder af dan de eerste, zodat de 0-1 op het bord bleef staan. Vijf minuten voor tijd werd het echter 0-2 toen een schot van de zijkant over keeper Mike de Roos ging en in het doel verdween. Hierna kreeg Diepenheim nog een paar kansen en ook MEC nog wat kleine mogelijkheden maar de eindstand was bereikt en het bleef dus bij 0-2 voor Diepenheim. Komende zondag speelt MEC de tweede wedstrijd tegen Diepenheim. In Miste begint de wedstrijd om 14.00 uur.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.