Peter de Roos in een fel duel(foto Tubantia)

MEC 1 heeft ook de tweede wedstrijd tegen Diepenheim verloren. In Miste werd het 0-1. MEC probeerde Diepenheim onder druk te zetten vanaf het begin, maar was aanvallend onmachtig zodat Diepenheim eenvoudig op de been bleef in de eerste helft. De beste kansen waren voor Diepenheim, maar deze werden niet benut. MEC kon hier geen kansen tegenover stellen, zodat de rust met 0-0 werd bereikt.
In de tweede helft begon MEC wat beter, en kreeg het ook enkele mogelijkheden. Helaas werden ook deze niet benut, waarbij Robert Woordes nog wel de lat raakte. Een minuut later scoorde Diepenheim aan de andere kant wel de voor hen bevrijdende 0-1 en was de wedstrijd gelopen. Het geloof zakte weg bij MEC en doordat Diepenheim het vizier niet meer scherp had staan bleef het bij 0-1. Scheidsrechter Hup uit Terborg, die een goede wedstrijd floot, blies na een paar minuten blessuretijd voor het einde van de wedstrijd. Door dit resultaat is Diepenheim gepromoveerd naar de Vierde Klasse. MEC speelt nu op donderdag 8 juni a.s. een beslissingswedstrijd tegen degradatie tegen Fleringen op neutraal terrein. Plaats en tijd worden zo spoedig mogelijk bekend gemaakt.

Klik hier voor de samenvatting van RTV Slingeland

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.