Vandaag stond de inhaalwedstrijd tegen KSV 2 op het programma. Vooraf wisten we dat KSV 2 een sterk fysiek team is met een grote wil om te winnen. De eerste 25 minuten waren rommelig; van onze kant werd er matig gevoetbald en werd veel de lange bal gehanteerd. In deze fase waren er niet veel kansen maar KSV was wel de iets betere partij. Na 25 minuten begon MEC 2 iets beter te voetballen. Dit resulteerde ook gelijk in een aantal (goede) kansen. Zo kwam de eerste kans uit een ingooi. Dennis Maas werd aangegooid en kon vanaf de achterlijn de bal goed terug leggen op Stefan Stoltenberg. Helaas ging de bal hoog over. De volgende kans kwam via een solo actie van Roel Blekkink. Hij wist 3 man van zich af te schudden en kon vanaf de achterlijn voorzetten op Dennis; deze kopbal ging naast de goal. De daarop volgende kans was vanuit een vrije bal halverwege de helft van KSV. Casper Landewers gaf de bal strak voor richting het 16 meter gebied. Roel leek te schrikken van de kans en werkte de bal met de voet tegen de paal. De laatste kans voor MEC in deze wedstrijd was een goede bal van Roel richting Dennis. Dennis draaide weg en schoot rakelings naast. Echter was het KSV 2 die 5 minuten voor rust op voorsprong kwam uit een fantastisch afstandschot van 25 meter. De laatste minuten van de eerste helft mocht MEC blij zijn dat ze met een 0-1 achterstand de rust in ging. Vragender kreeg nog een tweetal goede kansen.
De 2de helft kwam MEC niet meer gevaarlijk in de buurt van de goal van KSV. Echter KSV had wel diverse mogelijkheden. Zo was er direct na rust een gevaarlijke kopbal die rakelings naast werd gekopt en moest Bonny Heinen, goed keepend, diverse malen handelend optreden om een tegengoal te verkomen. KSV wist nog 1 maal te scoren. Na een scrimmage werd de bal onfortuinlijk binnen gekopt door een MEC speler. 0-2. MEC 2 wilde de 2de helft wel maar kon geen vuist meer maken.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.