Vandaag moest MEC 2 aantreden tegen hekkensluiter SDOUC3. Op voorhand leken de kaarten geschud. Niets bleek minder waar. De eerste helft was MEC2 het team met het meeste balbezit. MEC probeerde te combineren, maar zeker op de helft van de SDOUC3 schortte het vaak aan de laatste eindpass om gevaarlijk te worden. SDOUC stelde hiertegenover enkele afstandschoten. Gelukkig voor MEC waren dit niet hele grote bedreigingen. MEC had onder andere via Stefan Stoltenborg een paar redelijke kansen. Maar het schortte aan precisie om tot een doelpunt te komen.
In de tweede helft startte MEC beter. MEC kreeg gelijk een grote kans via een voorzet van Gillian Meerdink die door Dennis Maas in deĀ  handen van de keeper werd gekopt. Daarna zakte het spelniveau weer het niveau van de eerste helft. SDOUC kreeg nog een grote kans. Gelukkig voor MEC werd deze niet benut. Ook had MEC nog een combinatie waaruit Gillian hard naast schoot. Echter in de laatste paar minuten van de wedstrijd kwam MEC zeer gelukkig weg na een voorzet van Gillian wilde Tim te Kronnie de bal aannemen. Echter kwam er een verdediger van SDOUC voor Tim en tikte zeer ongelukkig de bal in het doel. 0-1 Dit was tevens ook de eindstand.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.