In het thuisduel tegen Etten2 werd makkelijk gewonnen. MEC begon rommelig aan de wedstrijd. Er was sprake van veel balverlies en matig inspelen. Gelukkig herstelde dit snel en begon MEC steeds beter te spelen en te combineren. Zo kwam MEC al snel op 1-0. Thijs Kamerman speelde vanaf de linkerflank Dennis Maas in. Dennis legde de bal goed breed op de inlopende Robert Ballast en hij wist op zijn beurt de bal beheerst binnen te schieten in de verre hoek. Mooi staaltje teamwork, 1-0. De 2-0 kwam uit een zeer mooie bal van Robert. Hij speelde de bal vanaf de middellijn diep richting te rechterflank. Hier stond Jelmer de Vries . Hij kon doorlopen richting de keeper en wist hem in de korte hoek te passeren. Een soortgelijke aanval volgde hierop. Helaas wist de keeper ditmaal wel tot een goede redding te komen. Richting het einde van de eerste helft begon MEC de overhand te verliezen. Dit resulteerde in de laatste minuut van de eerste helft in een vrije bal voor Etten. De bal werd goed bij de 2e paal neergelegd en binnengekopt. Gelukkig wist Bonny met een uiterste inspanning een doelpunt te voorkomen.
De tweede helft was vergelijkbaar met het einde van de eerste helft. MEC hoefde niet meer en Etten kon niet meer. Wel was Etten meer in balbezit. MEC was daarentegen gevaarlijker tijdens de kansen. Zo was MEC met een vrije bal voor Robert gevaarlijk. Een steekbal van Tim te Kronnie op Dennis werd niet afgerond. Gelukkig wist MEC wel te scoren na een combinatie op de middellijn tussen Stefan en Dennis. Dennis stuurde Stefan diep en hij wist beheerst af te ronden. 3-0. Dit is het ook gebleven.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.