Vandaag stond de wedstrijd tegen KSH op het programma. De thuiswedstrijd werd makkelijk gewonnen. MEC begon redelijk aan de wedstrijd. Kon de eerste 5 minuten makkelijk combineren. Daarna nam KSH 2 het initiatief over. KSH ging hoogdruk zetten en hierdoor kwam MEC 2 meer in de problemen. De eerste grote kans van de wedstrijd van ook voor KSH. Bonny Heinen werd omspeeld en Mark Woordes slaagde er in de bal op de doellijn tegen te houden. Daarna kreeg KSH wederom een grote kans. Nadat hun spits diep werd gestuurd, kwam hij één tegen één met Bonny. Mede door (goed) hinderend werk van Hein Smalbraak wist de spits de bal aan de verkeerde kant van de paal te krijgen. Daarna kreeg MEC 2 wat kansen. Door den steekbal van Robert Ballast kon Dennis Maas van afstand schieten. Ook was er een vrije bal van Robert. Helaas kon Roel Blekkink de bal niet in het net krijgen. Richting het einde van de eerste helft werd MEC 2 langzaam iets sterker.
In de tweede helft was het MEC 2 die de bovenliggende partij was. Dit resulteerde ook in diverse kansen. Zo kwam Dennis een keer één tegen één met de keeper. Helaas werd dit geen doelpunt. Daarna was er een keer een goede aanval over de rechterkant. Dennis gaf de bal voor richting Gillian Meerdink. Gillian legde de bal goed terug en Robert schoot de bal snoeihard binnenkant paal. Helaas ging de bal er niet in. Ook had Dennis Maas nog een goede kopkans. Gillian gaf nog een zeer goede steekbal op Dennis. Helaas werd deze bal matig afgewerkt. Gelukkig voor MEC 2 viel het doelpunt vijf minuten voor tijd na een vermoedelijk buitenspel situatie van MEC 2. De aanval werd goed opgepakt; Dennis combineerde goed met Robert en wist tot de bevrijdende 0-1 te komen. Dit is het ook gebleven.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.