MEC 2 speelde vandaag de wedstrijd tegen RKZVC 3. In de uitwedstrijd werd na een goede eerste helft verloren van Zieuwent, dus MEC 2 was gebrand op revanche. Ook ging het vandaag om de vijfde plek. MEC 2 begon goed aan de wedstrijd. Zo kreeg MEC 2 aan het begin van de wedstrijd een vrije bal. Daarin kon Arne Wiggers in tweede instantie uithalen en was er met een hoekschop een schotkans voor Roel Blekkink. MEC 2 kwam helaas wel op achterstand. Na de eerste de beste aanval van Zieuwent was het raak; een goede aanval werd van links voorgegeven, geschampt door de MEC verdediging en goed afgerond. 0-1
Daarna nam MEC het heft weer in eigen handen. Vrij snel kon MEC al op 1-1 komen. Na een aanval over de rechterkant wist Mitch Oonk de bal goed terug te leggen op Robert Ballast. Robert kon uithalen en via een verdediger ging de bal in de goal. 1-1
Ook de 2-1 viel binnen het half uur. Na een super aanval wist Robert op goed aangeven van Mitch de 2-1 te maken. Daarna nam Zieuwent het initiatief over in de wedstrijd en valt er een serie grote kansen. Zo kwam Zieuwent 2x via een cross bal vrij voor Bonny Heinen. Gelukkig was Bonny attent en wist hij de kansen om zeep te helpen. Ook werd er een voorzet van Zieuwent aangeraakt door de MEC verdediging en moest Bonny tot het uiterste gaan om de bal tegen te houden. Echter na de 3e cross bal kwam de rechtsbuiten, na een voortreffelijke aanname, wel tot scoren. 2-2
Het was voor MEC 2 op dat moment tegenhouden en zien te overleven tot aan de rust. In de allerlaatste minuut voor rust kwam Zieuwent na een goede aanval tot een prachtig doelpunt. De spits van Zieuwent wist van een goede 20 meter de bal hard in de linkerkruising binnen te schieten. 2-3
De tweede helft was van iets minder hoog niveau als de eerste. Zieuwent kwam op 2-4. Na een voorschot van de rechterkant die lang onderweg was, wist de linksbuiten beheerst diagonaal over Bonny te koppen. MEC 2 kreeg een paar kleine kansen via schoten van Gillian, Dennis, Roel en Robert. Tien minuten voor tijd werd Robert op links diep gestuurd. Hij speelde de bal diagonaal op Dennis. Dennis legde hem terug en Arne schoot beheerst randje 16 meter raak. 3-4.
Daarna ging MEC 2 alles of niets spelen en wist het in de laatste minuut op een gelijke stand te komen. Een voorzet die doorschoot werd door Hein Smalbraak opgepakt en laag voorgegeven. Casper Landewers was de laatste in de rij en kon de bal binnenschieten. 4-4
Geweldig resultaat van MEC. Zeker gezien de individuele kwaliteiten van RKZVC.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.