Vandaag moest MEC aantreden tegen plaatsgenoot Trias 3. Trais de nummer 4 op de ranglijst en MEC de nummer 5 op de ranglijst. In de thuiswedstrijd werd er 2-2 gelijkgespeeld. De eerste helft was een helft met veel kansen voor beide teams. MEC 2 was vandaag in balbezit niet op zijn best maar in de omschakeling wel. Zo was er al vrij vlot een schotkans voor Tim te Kronnie na een goede steekbal van Arne Wiggers. De 0-1 kwam voort na een super steekbal van Gillian Meerdink op Jelmer de Vries. Jelmer kon de bal breed neerleggen op Tim en hij maakte de 0-1. De 0-2 kwam uit een steekbal van Dennis Maas op Jelmer en wist beheerst af te maken.  Tussendoor had Trias ook een paar keer kunnen scoren. Zo werd er uit een vrije bal de paal geraakt en kwam de rebound in de handen van Bonny Heinen terecht. Ook werd er met een hoekschop op de lat gekopt door Trias. Maar vandaag leek het er op dat MEC het geluk aan haar zijde had. De 0-3 kwam uit een foute terugspeelbal die door de wachtende spits werd ontvangen en uitgepakt.  MEC had misschien voor de rust de voorsprong nog verder uit kunnen bouwen. Een aanval via onze linkerkant kwam via Jelmer die goed teruglegde op Arne, die op zijn beurt breed legde op Dennis en Dennis speelde weer breed op Tim. Echter werd zijn schot gesmoord en hadden zijn voorgangers al eerder de trekker kunnen overhalen.
De tweede helft was een helft dat MEC 2 met de rug tegen de muur stond. Trias was continue aan het drukken en MEC kon sporadisch in een uitval nog gevaarlijk worden. MEC hoefde niet meer en Trias wilde nog. Zo had Trias diverse afstandsschoten en redelijke aanvallen. Telkens liep de aanval van Trias stuk op Bonny, de paal en de Misterse verdediging. MEC kon er niet veel tegenover zetten. Tweemaal was Tim nog gevaarlijk in een uitbraak. Echter wist Trias nog één keer te scoren. De middenvelder van Trias kwam van links naar binnen en wist op de punt 16 de bal in de verre hoek te krullen. 1-3. Dit was tevens de eindstand.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.