Afgelopen Zondag mochten de mannen van MEC 3 aantreden tegen HSC 5. Op basis van doorstroming van talentvolle jeugd, ietwat minder jeugdige talenten uit het tweede en een nieuwe ambitieuze trainer zijn we dit seizoen een klasse hoger ingedeeld, van middenmoter in de 6e klasse mogen we het nu dus in de 5e klasse gaan proberen. In de voorbereiding speelden we al tegen enkele 5e en zelfs 4e klassers en daarin bleek dat we fysiek en conditioneel wel mee kunnen komen maar dat we voetballend (opbouw/ balbezit/ rust) nog wat minder waren. Logisch bij een wat jeugdigere team waarvan de meesten nog nauwelijks met elkaar gespeeld hebben, vooralsnog zijn van het "oude" derde tenslotte alleen Tom, Herbert, Bas, Martijn, Thijs, Erwin en Rob over. (Niels is nog geblesseerd)

Het tekort aan rust en goeie combinaties was ook het verhaal van afgelopen Zondag. HSC had wat meer routine, combineerde gemakkelijker en was op bepaalde momenten ook net wat slimmer. De 2-0 nederlaag was daarmee ook terecht waarbij we gek genoeg wel de gehele wedstrijd het idee hadden dat er van deze tegenstander gewonnen kon worden. We kregen bij een 1-0 achterstand nog een penalty, en we zijn ook zeer zeker niet weggespeeld.

 

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.