Afgelopen Zondag mocht het nog puntloze MEC 3 aantreden tegen KSH 2. De gasten uit Harreveld kwamen meteen vanaf de beginfase enkele malen gevaarlijk door aan de rechterkant en wisten hier maximaal rendement uit te halen door 3x te scoren. Na een half uur spelen stonden we dus al 3-0 achter, wat het humeur van vele spelers uiteraard niet ten goede kwam. Ondanks of dankzij enkele pittige discussies bleef de moraal goed en kwamen we binnen 10 minuten ook nog weer sterk terug tot 3-2. Doelpunten Erwin Sloetjes en Lionel Klumper. Na de 3-2 was Bas Roerdink met een strakke vrije trap nog heel dicht in de buurt van de gelijkmaker maar deze poging scheerde helaas voor ons enkele centimeters over de lat. Net voor rust kregen we in de vorm van 2 tegen doelpunten in een zeer kort tijdsbestek een enorme domper te verwerken, waardoor trainer Herbert tijdens de pauze in ieder geval genoeg te bespreken had.

Ook na de rust lieten we de kop gelukkig niet hangen en probeerden we er nog het beste van te maken. Dit had een gelijkopgaande 2e helft tot gevolg met nog 2 doelpunten van de gasten en één voor ons die door Mark Wielens werd gemaakt. Al met al een terechte nederlaag die echter niet zo ruim had hoeven uitvallen. Aanstaande Zondag uit in Halle nieuwe ronde, nieuwe kansen!

 

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.