Afgelopen Zondag mochten we om 10.00 in Halle aantreden tegen het plaatselijke tweede elftal. Vanaf het eerste fluitsignaal was er sprake van een gelijk opgaande strijd met voor MEC een paar zeer goeie kansen voor met name Erwin. In de rust vielen helaas de sterk spelende Donny en Arne geblesseerd uit waardoor we geen reserve's meer hadden en trainer Herbert nog vlot zijn voetbalkleren uit de auto moest halen en als reserve op de bank moest plaatsnemen. Begin tweede helft begonnen we een stuk minder sterk dan de eerste helft en was Halle beter, Herbert Oonk (al ca 6 jaar niet meer gevoetbalt!) viel na ca 65 minuten in voor Bonny en we gingen wat meer druk zetten op de tegenstander. Het laatste kwartier waren we daardoor een paar keer heel dicht bij een treffer maar helaas wisten Rik en Erwin het net vandaag niet te vinden. Ook keeper Tom bleek na afloop een blessure opgelopen te hebben waardoor de kans bestaat dat Herbert Oonk dit seizoen nog wel vaker de kicksen aan zal moeten trekken. Voor de eindstand van deze wedstrijd verwijs ik graag naar de uitslagen pagina, feit is in ieder geval dat het ons nog steeds niet echt mee zit dit seizoen. Gelukkig begint elke wedstrijd weer met 0-0 en mogen we Zondag tegen Trias proberen deze stand in ons voordeel te veranderen.

 

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.