Afgelopen Zondag wist Heren 3 het eerste dik verdiende punt binnen te slepen in deze competitie. Verdiend omdat we deze Zondag niet alleen beter waren dan Meddo 2 maar ook omdat we in voorgaande wedstrijden al meerdere malen onverdiend verloren hadden. De eerste helft waren we sterker dan Meddo maar benutten wij de kansen niet en scoorde Meddo uit de eerste de beste aanval meteen wel waardoor we wederom een achterstand moesten goedmaken. Martijn Wiggers scoorde net voor rust fraai met een kopbal uit een corner van Niels.

Tweede helft werd Meddo wat sterker en scoorden ze de 1-2, 15 minuten later was het Rick Klumper die ook met een kopbal scoorde uit een puntgave voorzet van Luuk te Kronnie. Na deze 2-2 leek het erop dat we konden doordrukken en een nog beter resultaat dus mogelijk was. Helaas kwamen we echter wederom achter. Deze 2-3 leek voor ons de nekslag, de koppies gingen omlaag en Meddo kreeg hierna zelfs nog enkele goeie kansen om de wedstrijd te beslissen. Uit onze laatste aanval van de wedstrijd werd Donny Wiggers in het strafschopgebied ten val gebracht en benutte Bonny de toegekende strafschop koelbloedig. Eindstand 3-3. 

Volgende week uit tegen Bredevoort 2.

 

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.