Op donderdag 7 en zondag 10 april stond een dubbele ontmoeting met Keijenburgse Boys op het programma. Donderdagavond werd met 7-1 verloren van een combinatieteam van Keijenburg 1, 2 en 5. Op zondag was Keijenburg 5 met 0-5 te sterk.
Afgelopen zondag stond de uitwedstrijd bij Wolfersveen gepland. Coach Lensink leefde, ondanks de matige prestaties van de laatste weken, zonder druk en wedstrijdspanning naar de wedstrijd toe. Hij bleek zelfs zo ontspannen dat het om 09:30 uur leek alsof hij de wedstrijd aan z'n spelers wilde overlaten. Enkele belpogingen later stond hij eindelijk naast z’n bed en niet veel later bleek hij klaar om te vertrekken.
Toen grensrechter Wim klaar was met het plukken van de knoppen uit de bloemen in de berm, vertrokken de heren van MEC 4 alvast richting Wolfersveen. Wim zelf bleef in Miste achter om nog snel de shirtjes en pasjes te kunnen regelen.

Wolfersveen speelt op een 'Swiftboys' of 'Poldervogels' achtig complex. Naast het hoofdveld zijn de reclameborden netjes naast de zijlijn en de ertussen liggende sloot gezet. Ook het tweede veld wordt, op zo'n 20 cm vanaf de zijlijn fraai omringd door een sloot. De afwezigheid van reclameborden of omheining rond dit veld zorgde er bij de spelers van MEC 4 voor dat de wind tegen de schenen blies, iets wat deze verwende luxepaardjes niet gewend zijn.

De wedstrijd bleek al snel een vreemde te gaan worden. MEC 4 was de betere ploeg maar wist voorin nauwelijks voor gevaar te zorgen. Ook Wolfersveen wist in de beginfase nauwelijks echte kansen te creëren. Hoewel ze toch echt met 12 man op het veld leken te staan. De scheidsrechter van dienst had vermoedelijk het idee dat de doelmannen in witte shirts speelden. Bij Wolfersveen werd er binnen 5 minuten 3 maal een overduidelijke handsbal over het hoofd gezien, terwijl de eerste de beste vermeende handsbal bij MEC wel direct werd afgefloten. De spelers van MEC hoefden het echter niet in hun hoofd te halen ook maar iets te zeggen, of ze kregen de volle wind (deze keer) van voren. De beste man floot vervolgens voor 'second dribbels', 'netfouten', 'ippons', 'ballen op de bolle kant van de stick' en 'dubbele fouten'. Een vrij makkelijk gegeven vrije trap werd halverwege de eerste helft door een speler van Wolfersveen onhoudbaar binnen geschoten. Deze 1-0 was tevens de ruststand.

In de tweede helft ging MEC op zoek naar de gelijkmaker, opnieuw zonder echt gevaarlijk te worden. Omdat er meer ruimte ontstond zorgde Wolfersveen met enkele counters wel voor gevaar. Één van deze counters leverde de 2-0 op en de wedstrijd was gespeeld. Niet veel later kon Roel gaan douchen. Hij werd volkomen terecht, na zijn 3e overtreding van achter in deze wedstrijd, naar de kant gestuurd.

Op donderdag 7 en zondag 10 april stond een dubbele ontmoeting met Keijenburgse Boys op het programma. Donderdagavond werd met 7-1 verloren van een combinatieteam van Keijenburg 1, 2 en 5. Op zondag was Keijenburg 5 met 0-5 te sterk.

Afgelopen zondag stond de uitwedstrijd bij Wolfersveen gepland. Coach Lensink leefde, ondanks de matige prestaties van de laatste weken, zonder druk en wedstrijdspanning naar de wedstrijd toe. Hij bleek zelfs zo ontspannen dat het om 09:30 uur leek alsof hij de wedstrijd aan z'n spelers wilde overlaten. Enkele belpogingen later stond hij eindelijk naast z’n bed en niet veel later bleek hij klaar om te vertrekken.

Toen grensrechter Wim klaar was met het plukken van de knoppen uit de bloemen in de berm, vertrokken de heren van MEC 4 alvast richting Wolfersveen. Wim zelf bleef in Miste achter om nog snel de shirtjes en pasjes te kunnen regelen.

Wolfersveen speelt op een 'Swiftboys' of 'Poldervogels' achtig complex. Naast het hoofdveld zijn de reclameborden netjes naast de zijlijn en de ertussen liggende sloot gezet. Ook het tweede veld wordt, op zo'n 20 cm vanaf de zijlijn fraai omringd door een sloot. De afwezigheid van reclameborden of omheining rond dit veld zorgde er bij de spelers van MEC 4 voor dat de wind tegen de schenen blies, iets wat deze verwende luxepaardjes niet gewend zijn.

De wedstrijd bleek al snel een vreemde te gaan worden. MEC 4 was de betere ploeg maar wist voorin nauwelijks voor gevaar te zorgen. Ook Wolfersveen wist in de beginfase nauwelijks echte kansen te creëren. Hoewel ze toch echt met 12 man op het veld leken te staan. De scheidsrechter van dienst had vermoedelijk het idee dat de doelmannen in witte shirts speelden. Bij Wolfersveen werd er binnen 5 minuten 3 maal een overduidelijke handsbal over het hoofd gezien, terwijl de eerste de beste vermeende handsbal bij MEC wel direct werd afgefloten. De spelers van MEC hoefden het echter niet in hun hoofd te halen ook maar iets te zeggen, of ze kregen de volle wind (deze keer) van voren. De beste man floot vervolgens voor 'second dribbels', 'netfouten', 'ippons', 'ballen op de bolle kant van de stick' en 'dubbele fouten'. Een vrij makkelijk gegeven vrije trap werd halverwege de eerste helft door een speler van Wolfersveen onhoudbaar binnen geschoten. Deze 1-0 was tevens de ruststand.

In de tweede helft ging MEC op zoek naar de gelijkmaker, opnieuw zonder echt gevaarlijk te worden. Omdat er meer ruimte ontstond zorgde Wolfersveen met enkele counters wel voor gevaar. Één van deze counters leverde de 2-0 op en de wedstrijd was gespeeld. Niet veel later kon Roel gaan douchen. Hij werd volkomen terecht, na zijn 3e overtreding van achter in deze wedstrijd, naar de kant gestuurd.
Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.