Oud ijzer actie

25 januari 2018
Oud ijzer actie

Zaterdag 21 april zal v.v.. MEC weer rondgaan in Corle en Miste om oud ijzer op te halen. Als u oud ijzer heeft, zet dit dan pas 's morgens aan...

Tussenstand Topscorer van MEC

12 januari 2018
Tussenstand Topscorer van MEC

De winterstop is nog in volle gang, een mooi moment voor een eerste tussenstand van de Topscorer van MEC.

Jubilarissen gehuldigd

07 januari 2018
Jubilarissen gehuldigd

Tijdens de nieuwjaarsreceptie van afgelopen 5 januari werden de leden die een jubileum behaald hebben in 2017 in het zonnetje gezet. Dit jaar hadden we maar liefst 15 jubilarissen. Alle...


MEC 1 heeft de eerste drie punten van het seizoen binnen. In Miste werd FC Eibergen verslagen met 2-1. MEC begon goed aan de wedstrijd. Er werd met veel inzet en strijd gespeeld. Beide teams hadden moeite kansen te creëren. De kansen die er kwamen aan beide kanten ontstonden door fouten in de verdedigingen. Deze paar mogelijkheden werden echter niet benut. De rust werd dan ook bereikt met 0-0.

Na de rust werd MEC sterker. Het was bij tijd en wijle rommelig, maar dit speelde MEC in de kaart, doordat de duels die er vooral op het middenveld waren, bijna allemaal gewonnen werden. Hierdoor had MEC een overwicht. FC Eibergen kon hier weinig tegenover zetten, behalve één grote kans, die gelukkig voor MEC niet benut werd. In de 79e minuut kwam de bevrijdende 1-0. Kersverse vader Casper Landewers kopte, samen met een verdediger van FC Eibergen, de bal uit een hoekschop in het doel. Even later was het echter al weer gelijk, doordat een vrije schop door FC Eibergen schitterend werd binnengeschoten. MEC probeerde het nog weer, maar koesterde ook het punt en was dus beducht op een uitval van FC Eibergen. Na enkele minuten blessuretijd dacht iedereen dat het gelijk zou blijven, maar dit bleek niet zo te zijn. Wouter Höfkes zette een actie van buiten de zestienmeter goed door naar binnen en werd in het strafschopgebied gevloerd. Over de strafschop bestond geen discussie. Peter de Roos zette zich achter de bal en in de 95e minuut tekende hij voor de 2-1. Na nog enkele minuten blessuretijd floot scheidsrechter Ebbers uit Bredevoort voor het einde van de wedstrijd en had MEC de zwaarbevochten punten binnen. Komende zondag speelt MEC uit tegen Reünie uit Borculo. Aanvang 14.00 uur.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.