Nieuwe dug-outs

13 augustus 2018
Nieuwe dug-outs

In de vakantie zijn door een aantal vrijwilligers de oude dougouts van het tweede speelverld vervangen door twee nieuwe.  De dugouts zijn met behulp van de volgende vrijwilligers geplaatst: Jelle Averdonk, Geert...

nieuwe bordsponsoren

13 augustus 2018
nieuwe bordsponsoren

In de zomerstop zijn er weer twee nieuwe bordsponsoren bijgekomen, te weten: - Mensink Berndes Makelaardij en Verzekeringen - Bernie Oonk Bouw en Montage Beiden bedankt voor jullie sponsoring.

STARTDAG Jeugd SJO MEC/Bredevoort.

12 augustus 2018
STARTDAG Jeugd SJO MEC/Bredevoort.

Zaterdag 18 augustus vindt de startdag plaats als start van het nieuwe seizoen. Voor de jeugd JO15 en JO17 zal dit plaatsvinden in Bredevoort en start om 10.45uur. De startdag...

Indeling jeugd SJO MEC-Bredevoort

06 juli 2018
Indeling jeugd SJO MEC-Bredevoort

De teamindelingen voor seizoen 2018/2019 zijn bekend. Als TC zijn we vanaf begin dit jaar bezig geweest om te kijken hoe we dit komend seizoen de teams wilden gaan indelen....


MEC 1 heeft de eerste drie punten van het seizoen binnen. In Miste werd FC Eibergen verslagen met 2-1. MEC begon goed aan de wedstrijd. Er werd met veel inzet en strijd gespeeld. Beide teams hadden moeite kansen te creëren. De kansen die er kwamen aan beide kanten ontstonden door fouten in de verdedigingen. Deze paar mogelijkheden werden echter niet benut. De rust werd dan ook bereikt met 0-0.

Na de rust werd MEC sterker. Het was bij tijd en wijle rommelig, maar dit speelde MEC in de kaart, doordat de duels die er vooral op het middenveld waren, bijna allemaal gewonnen werden. Hierdoor had MEC een overwicht. FC Eibergen kon hier weinig tegenover zetten, behalve één grote kans, die gelukkig voor MEC niet benut werd. In de 79e minuut kwam de bevrijdende 1-0. Kersverse vader Casper Landewers kopte, samen met een verdediger van FC Eibergen, de bal uit een hoekschop in het doel. Even later was het echter al weer gelijk, doordat een vrije schop door FC Eibergen schitterend werd binnengeschoten. MEC probeerde het nog weer, maar koesterde ook het punt en was dus beducht op een uitval van FC Eibergen. Na enkele minuten blessuretijd dacht iedereen dat het gelijk zou blijven, maar dit bleek niet zo te zijn. Wouter Höfkes zette een actie van buiten de zestienmeter goed door naar binnen en werd in het strafschopgebied gevloerd. Over de strafschop bestond geen discussie. Peter de Roos zette zich achter de bal en in de 95e minuut tekende hij voor de 2-1. Na nog enkele minuten blessuretijd floot scheidsrechter Ebbers uit Bredevoort voor het einde van de wedstrijd en had MEC de zwaarbevochten punten binnen. Komende zondag speelt MEC uit tegen Reünie uit Borculo. Aanvang 14.00 uur.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.