Oud ijzer actie

25 januari 2018
Oud ijzer actie

Zaterdag 21 april zal v.v.. MEC weer rondgaan in Corle en Miste om oud ijzer op te halen. Als u oud ijzer heeft, zet dit dan pas 's morgens aan...

Tussenstand Topscorer van MEC

12 januari 2018
Tussenstand Topscorer van MEC

De winterstop is nog in volle gang, een mooi moment voor een eerste tussenstand van de Topscorer van MEC.

Jubilarissen gehuldigd

07 januari 2018
Jubilarissen gehuldigd

Tijdens de nieuwjaarsreceptie van afgelopen 5 januari werden de leden die een jubileum behaald hebben in 2017 in het zonnetje gezet. Dit jaar hadden we maar liefst 15 jubilarissen. Alle...


MEC 1 heeft in Borculo een nederlaag geleden. Tegen Reünie werd het 4-2 voor de thuisploeg. MEC begon slecht aan de wedstrijd. Al na 50 seconden lag de bal in het net achter Jochem Voskuil, door foutieve passes achterin. De eerste vijf minuten bleef dit zo, waarna MEC zich wat herpakte. Toch werd het snel 2-0 nadat slordig spel van MEC goed werd afgestraft door de spits van Reünie. MEC herstelde zich wat en maakte na ruim twintig minuten de aansluitingstreffer. Emil Dibbets wist een goede actie van Robert Woordes goed af te ronden en zo de 2-1 aan te tekenen. MEC probeerde wat aan te dringen, maar tot grote kansen leidde dit niet. Onverwacht viel de 3-1 voor Reünie, door de individuele klasse van de spits van Reünie weer boven kwam drijven en hij met een mooi schot Jochem Voskuil kansloos liet. Met deze stand werd de rust bereikt.

De tweede helft begon als een kopie van de eerste, want alweer binnen een minuut was het raak voor Reünie, zodat het 4-1 werd. MEC herpakte zich daarna echter goed en kreeg meer grip op de wedstrijd. Tot heel veel kansen leidde dit niet. MEC scoorde wel de 4-2. Na een goede pass van Roy Berenschot kon Emil Dibbets de bal goed terugleggen op de inkomende Peter de Roos die beheerst afrondde. MEC probeerde hierna wat meer druk uit te oefenen op Reünie, maar veel mogelijkheden leverde dit niet op. Beide ploegen kregen er nog enkele welke niet benut werden. Na een paar minuten blessuretijd floot de uitstekend leidende scheidsrechter De Vries uit Groenlo voor het einde van de wedstrijd. Komende zondag speelt MEC thuis de “semi”derby tegen K.S.V. uit Vragender. Aanvang 14.00 uur.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.