Nieuwe dug-outs

13 augustus 2018
Nieuwe dug-outs

In de vakantie zijn door een aantal vrijwilligers de oude dougouts van het tweede speelverld vervangen door twee nieuwe.  De dugouts zijn met behulp van de volgende vrijwilligers geplaatst: Jelle Averdonk, Geert...

nieuwe bordsponsoren

13 augustus 2018
nieuwe bordsponsoren

In de zomerstop zijn er weer twee nieuwe bordsponsoren bijgekomen, te weten: - Mensink Berndes Makelaardij en Verzekeringen - Bernie Oonk Bouw en Montage Beiden bedankt voor jullie sponsoring.

STARTDAG Jeugd SJO MEC/Bredevoort.

12 augustus 2018
STARTDAG Jeugd SJO MEC/Bredevoort.

Zaterdag 18 augustus vindt de startdag plaats als start van het nieuwe seizoen. Voor de jeugd JO15 en JO17 zal dit plaatsvinden in Bredevoort en start om 10.45uur. De startdag...

Indeling jeugd SJO MEC-Bredevoort

06 juli 2018
Indeling jeugd SJO MEC-Bredevoort

De teamindelingen voor seizoen 2018/2019 zijn bekend. Als TC zijn we vanaf begin dit jaar bezig geweest om te kijken hoe we dit komend seizoen de teams wilden gaan indelen....


MEC 1 heeft in Borculo een nederlaag geleden. Tegen Reünie werd het 4-2 voor de thuisploeg. MEC begon slecht aan de wedstrijd. Al na 50 seconden lag de bal in het net achter Jochem Voskuil, door foutieve passes achterin. De eerste vijf minuten bleef dit zo, waarna MEC zich wat herpakte. Toch werd het snel 2-0 nadat slordig spel van MEC goed werd afgestraft door de spits van Reünie. MEC herstelde zich wat en maakte na ruim twintig minuten de aansluitingstreffer. Emil Dibbets wist een goede actie van Robert Woordes goed af te ronden en zo de 2-1 aan te tekenen. MEC probeerde wat aan te dringen, maar tot grote kansen leidde dit niet. Onverwacht viel de 3-1 voor Reünie, door de individuele klasse van de spits van Reünie weer boven kwam drijven en hij met een mooi schot Jochem Voskuil kansloos liet. Met deze stand werd de rust bereikt.

De tweede helft begon als een kopie van de eerste, want alweer binnen een minuut was het raak voor Reünie, zodat het 4-1 werd. MEC herpakte zich daarna echter goed en kreeg meer grip op de wedstrijd. Tot heel veel kansen leidde dit niet. MEC scoorde wel de 4-2. Na een goede pass van Roy Berenschot kon Emil Dibbets de bal goed terugleggen op de inkomende Peter de Roos die beheerst afrondde. MEC probeerde hierna wat meer druk uit te oefenen op Reünie, maar veel mogelijkheden leverde dit niet op. Beide ploegen kregen er nog enkele welke niet benut werden. Na een paar minuten blessuretijd floot de uitstekend leidende scheidsrechter De Vries uit Groenlo voor het einde van de wedstrijd. Komende zondag speelt MEC thuis de “semi”derby tegen K.S.V. uit Vragender. Aanvang 14.00 uur.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.