Indeling jeugd SJO MEC-Bredevoort

06 juli 2018
Indeling jeugd SJO MEC-Bredevoort

De teamindelingen voor seizoen 2018/2019 zijn bekend. Als TC zijn we vanaf begin dit jaar bezig geweest om te kijken hoe we dit komend seizoen de teams wilden gaan indelen....

MEC heeft 2 topscorers!

29 juni 2018
MEC heeft 2 topscorers!

Voor het eerst in de historie van de Topscorer van MEC zijn er 2 spelers topscorer geworden in het afgelopen seizoen. Donny Wiggers van MEC 3 en de topscorer van...

Voetbalvelden MEC 'gesloten'

20 juni 2018
Voetbalvelden MEC 'gesloten'

In verband met onderhoud zijn de velden van MEC de komende weken gesloten voor gebruik. De doelgebieden mogen de hele zomer niet worden gebruikt.


MEC 1 blijft ongeslagen tot op heden in de thuiswedstrijden. Ook S.V.B.V. werd aan de zegekar gebonden. In Miste werd het 3-0. M.E.C begon overdonderend. Al na drie minuten kopte Wouter Höfkes een goede voorzet van Peter de Roos knap binnen en zette de stand op 1-0. MEC was heer en meester het eerste half uur en S.V.B.V. mocht de handen dicht knijpen dat het bij 1-0 bleef, want er waren kansen genoeg om de score naar minimaal 3-0 uit te bouwen. Dit gebeurde niet en MEC liet zich een beetje in slaap sussen door de bezoekers, die daardoor wat meer moed kregen. Dit leidde tot één grote kans en een kleinere die gelukkig voor MEC niet werden benut, zodat de ruststand 1-0 bleef.
In de tweede helft moest MEC even wakker worden geschut, toen S.V.B.V. na een tweetal minuten een mogelijkheid kreeg, maar deze niet goed uitspeelde. MEC was daarna weer bij de les en zette S.V.B.V. vast op eigen helft, net als in het begin van de eerste helft. Nadat de keeper een schot van Emil Dibbets niet onder controle kreeg, scoorde Robert Woordes de bevrijdende 2-0. Even later werd het ook 3-0 door Emil Dibbets, die een aanval mooi afrondde. Hierna gebeurde er niet veel meer in de wedstrijd, zodat de prima leidende scheidsrechter Frazer uit Dinxperlo na een paar minuten blessuretijd voor het einde van de wedstrijd floot. Vermeldingswaardig was nog het feit dat na vijftien maanden blessureleed Jarno Groters weer zijn rentree (meteen als basisspeler) maakte in het eerste elftal van MEC

Komende week is het een inhaalweekeinde en speelt MEC niet. De eerstvolgende wedstrijd is op zondag 19 november om 14.00 uur in Beltrum tegen Vios Beltrum.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.