Gevonden sleutel

20 februari 2018
Gevonden sleutel

Bovenstaande sleutel is afgelopen maandag(19 februari) op het 2e veld gevonden bij MEC. Meer info bij Wim de Roos.

Oud ijzer actie

25 januari 2018
Oud ijzer actie

Zaterdag 21 april zal v.v.. MEC weer rondgaan in Corle en Miste om oud ijzer op te halen. Als u oud ijzer heeft, zet dit dan pas 's morgens aan...

Tussenstand Topscorer van MEC

12 januari 2018
Tussenstand Topscorer van MEC

De winterstop is nog in volle gang, een mooi moment voor een eerste tussenstand van de Topscorer van MEC.

Jubilarissen gehuldigd

07 januari 2018
Jubilarissen gehuldigd

Tijdens de nieuwjaarsreceptie van afgelopen 5 januari werden de leden die een jubileum behaald hebben in 2017 in het zonnetje gezet. Dit jaar hadden we maar liefst 15 jubilarissen. Alle...


MEC 1 heeft de eerste officiƫle wedstrijd van 2018 gewonnen. Thuis tegen SVGG uit Mechgelen werd het 2-1. MEC begon goed aan de wedstrijd. De bezoekers werden vastgezet op eigen helft en kregen nauwelijks kans om uit te breken. Tot veel kansen leidde dit echter niet voor MEC Na ongeveer een kwartier werd het spel van MEC iets slordiger. SVGG kwam een paar keer gevaarlijk door en scoorde zo ook de 0-1. Een afgeslagen bal werd ineens op de slof genomen door een speler van SVGG en deze sloeg keihard achter Jochem Voskuil in het doel, mede doordat de bal iets van richting werd veranderd en gedragen door de wind. MEC was even van slag, maar herpakte zich net voor rust. Peter de Roos de 1-1 door goed voor zijn man te komen. Even later werd het op slag van rust zelfs 2-1, doordat Robert Woordes een actie inzette en deze beheerst afrondde. Met de 2-1 voorsprong werd de rust bereikt.
In de tweede helft gebeurde niet heel veel bijzonders. MEC controleerde de wedstrijd en SVGG was niet bij machte een offensief in te zetten voor de gelijkmaker. MEC kreeg enkele kansen, maar verzuimde het duel voortijdig te beslissen. Op een schietkans na, kreeg SVGG echter geen mogelijkheden voor een doelpunt, zodat de overwinning terecht in Miste bleef. Na een paar minuten blessuretijd floot scheidsrechter Polman uit Aalten, die een makkelijke middag had, voor het einde van de wedstrijd.

Komende zondag speelt MEC opnieuw thuis, dan tegen Ulftse Boys. Aanvang 14.00 uur.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.