MEC 1 wint de 2e periode

18 mei 2018
MEC 1 wint de 2e periode

MEC 1 heeft afgelopen donderdag de inhaalwedstrijd tegen GWVV met 3-1 gewonnen en verzekerde zich daarmee met winst van de 2e periode. Door dit resultaat speelt MEC op 3 juni...

Rabobank Hart voor de Achterhoek van start

16 mei 2018
Rabobank Hart voor de Achterhoek van start

  Leden van de Rabobank hebben inmiddels een brief ontvangen met de uitnodiging om te stemmen op hun favoriete vereniging. Zoals eerder al gemeld heeft MEC zich ook gemeld voor...

MEC heeft weer oud ijzer opgehaald

24 april 2018
MEC heeft weer oud ijzer opgehaald

Op zaterdag 21 april was er weer een succesvolle oud ijzer actie bij MEC getuige deze foto.


MEC 1 heeft de eerste officiƫle wedstrijd van 2018 gewonnen. Thuis tegen SVGG uit Mechgelen werd het 2-1. MEC begon goed aan de wedstrijd. De bezoekers werden vastgezet op eigen helft en kregen nauwelijks kans om uit te breken. Tot veel kansen leidde dit echter niet voor MEC Na ongeveer een kwartier werd het spel van MEC iets slordiger. SVGG kwam een paar keer gevaarlijk door en scoorde zo ook de 0-1. Een afgeslagen bal werd ineens op de slof genomen door een speler van SVGG en deze sloeg keihard achter Jochem Voskuil in het doel, mede doordat de bal iets van richting werd veranderd en gedragen door de wind. MEC was even van slag, maar herpakte zich net voor rust. Peter de Roos de 1-1 door goed voor zijn man te komen. Even later werd het op slag van rust zelfs 2-1, doordat Robert Woordes een actie inzette en deze beheerst afrondde. Met de 2-1 voorsprong werd de rust bereikt.
In de tweede helft gebeurde niet heel veel bijzonders. MEC controleerde de wedstrijd en SVGG was niet bij machte een offensief in te zetten voor de gelijkmaker. MEC kreeg enkele kansen, maar verzuimde het duel voortijdig te beslissen. Op een schietkans na, kreeg SVGG echter geen mogelijkheden voor een doelpunt, zodat de overwinning terecht in Miste bleef. Na een paar minuten blessuretijd floot scheidsrechter Polman uit Aalten, die een makkelijke middag had, voor het einde van de wedstrijd.

Komende zondag speelt MEC opnieuw thuis, dan tegen Ulftse Boys. Aanvang 14.00 uur.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.