MEC 1 wint de 2e periode

18 mei 2018
MEC 1 wint de 2e periode

MEC 1 heeft afgelopen donderdag de inhaalwedstrijd tegen GWVV met 3-1 gewonnen en verzekerde zich daarmee met winst van de 2e periode. Door dit resultaat speelt MEC op 3 juni...

Rabobank Hart voor de Achterhoek van start

16 mei 2018
Rabobank Hart voor de Achterhoek van start

  Leden van de Rabobank hebben inmiddels een brief ontvangen met de uitnodiging om te stemmen op hun favoriete vereniging. Zoals eerder al gemeld heeft MEC zich ook gemeld voor...

MEC heeft weer oud ijzer opgehaald

24 april 2018
MEC heeft weer oud ijzer opgehaald

Op zaterdag 21 april was er weer een succesvolle oud ijzer actie bij MEC getuige deze foto.


MEC 1 heeft de thuiswedstrijd tegen koploper Reünie verloren met 3-5. Na uitvoerig overleg tussen de scheidsrechter en beide teams werd besloten de wedstrijd op veld 2 af te werken, daar het hoofdveld voor klein deel nog bevroren was en dus onbespeelbaar. MEC begon de wedstrijd goed en stond binnen een minuut al voor met 1-0 toen Robert Woordes van dichtbij de bal voor het intikken had na een aanval over rechts. Reünie schrok hierdoor wakker en liet daarna zien waarom het ruim bovenaan staat. MEC kwam er niet meer aan te pas en al snel viel de gelijkmaker en de 1-2. Ook de 1-3 volgde even daarna en een afstraffing leek in de maak toen ook de 1-4 viel. MEC kwam net voor rust toch onverwacht weer iets terug, toen Peter de Roos een op een voorzet lijkende schot produceerde dat over de keeper van Reünie in het doel zeilde en zo de 2-4 betekende.

Na rust stond MEC iets beter en Reünie leunde, al dan niet bewust, iets meer naar achteren. De aansluitingstreffer viel snel toen opnieuw Peter de Roos de bal van dichtbij intikte, nadat Wouter Höfkes deze uit een vrije schop op de paal had geschoten. MEC drong aan, kreeg ook enkele (grote) mogelijkheden, maar gescoord werd er niet. Reünie werd weer iets sterker en bij een aanval van Reünie kwam doelman Jochem Voskuil zijn strafschopgebied uit. Net daarbuiten stuiterde bal met effect weg en kwam tegen zijn arm. De scheidsrechter kon niet anders dan de rode kaart trekken, zodat MEC met tien man door moest. Reservedoelman Mike de Roos nam zijn plaats in het doel in, want MEC had nog een derde wissel om dit te kunnen doen. Reünie werd sterker en maakte na een paar minuten aan de spanning een eind door de 3-5 aan te tekenen. Keeper Mike de Roos voorkwam met enkele goede reddingen nog een grote achterstand. Na een paar minuten blessuretijd floot scheidsrechter Nijhuis uit Hengelo (Ov.) voor het einde van de wedstrijd die dus op basis van de eerste helft verdiend werd gewonnen door Reünie.

Komende zondag speelt MEC opnieuw thuis, dan tegen G.W.V.V. uit Varsselder. Aanvang 14.00 uur.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.