Gevonden sleutel

20 februari 2018
Gevonden sleutel

Bovenstaande sleutel is afgelopen maandag(19 februari) op het 2e veld gevonden bij MEC. Meer info bij Wim de Roos.

Oud ijzer actie

25 januari 2018
Oud ijzer actie

Zaterdag 21 april zal v.v.. MEC weer rondgaan in Corle en Miste om oud ijzer op te halen. Als u oud ijzer heeft, zet dit dan pas 's morgens aan...

Tussenstand Topscorer van MEC

12 januari 2018
Tussenstand Topscorer van MEC

De winterstop is nog in volle gang, een mooi moment voor een eerste tussenstand van de Topscorer van MEC.

Jubilarissen gehuldigd

07 januari 2018
Jubilarissen gehuldigd

Tijdens de nieuwjaarsreceptie van afgelopen 5 januari werden de leden die een jubileum behaald hebben in 2017 in het zonnetje gezet. Dit jaar hadden we maar liefst 15 jubilarissen. Alle...


MEC 1 heeft de uitwedstrijd tegen SVBV. ruim gewonnen. In Barchem werd het 1-5.
MEC begon goed aan de wedstrijd. SVBV. werd meteen teruggedrongen op de eigen helft en kon er maar sporadisch uitkomen. Heel veel kansen kreeg MEC nog niet, doordat in balbezit het soms te slordig was. Na ongeveer 20 minuten zakte MEC iets terug en kwam SVBV. uit het niets op voorsprong toen een counter goed werd uitgespeeld en de spits voor doelman Mike de Roos geen fout maakte en raak schoot. MEC schrok hierdoor wakker, schroefde het tempo op en ging op jacht naar de gelijkmaker. Die kwam er na ongeveer een half uur spelen, toen Emil Dibbets de bal achter de doelman van SVBV. wist te werken. Even later scoorde Robert Woordes na een goede voorzet van Emil Dibbets de 1-2 en weer even later was het opnieuw Emil Dibbets die na zwak verdedigen van SVBV. de 1-3 kon aantekenen. Hiermee werd de rust bereikt.
In de tweede helft probeerde SVBV. wel op jacht te gaan naar de aansluitingstreffer, maar het ontbeerde hiervoor de kwaliteit, zodat MEC eenvoudig op de been bleef. Na ongeveer 20 minuten in de tweede helft scoorde Robert Woordes de 1-4 en hiermee was het duel helemaal gespeeld, voor zover dit al niet het geval was. Het slotakkoord was voor Tim te Kronnie die de 1-5 aantekende met een prachtige kopbal. Al met al een eenvoudige zege van MEC op een zeer pover spelend SVBV. Komende zondag speelt MEC thuis tegen Rekken. Aanvang 14.00 uur.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.