MEC 1 wint de 2e periode

18 mei 2018
MEC 1 wint de 2e periode

MEC 1 heeft afgelopen donderdag de inhaalwedstrijd tegen GWVV met 3-1 gewonnen en verzekerde zich daarmee met winst van de 2e periode. Door dit resultaat speelt MEC op 3 juni...

Rabobank Hart voor de Achterhoek van start

16 mei 2018
Rabobank Hart voor de Achterhoek van start

  Leden van de Rabobank hebben inmiddels een brief ontvangen met de uitnodiging om te stemmen op hun favoriete vereniging. Zoals eerder al gemeld heeft MEC zich ook gemeld voor...

MEC heeft weer oud ijzer opgehaald

24 april 2018
MEC heeft weer oud ijzer opgehaald

Op zaterdag 21 april was er weer een succesvolle oud ijzer actie bij MEC getuige deze foto.


MEC 1 heeft de uitwedstrijd tegen SVBV. ruim gewonnen. In Barchem werd het 1-5.
MEC begon goed aan de wedstrijd. SVBV. werd meteen teruggedrongen op de eigen helft en kon er maar sporadisch uitkomen. Heel veel kansen kreeg MEC nog niet, doordat in balbezit het soms te slordig was. Na ongeveer 20 minuten zakte MEC iets terug en kwam SVBV. uit het niets op voorsprong toen een counter goed werd uitgespeeld en de spits voor doelman Mike de Roos geen fout maakte en raak schoot. MEC schrok hierdoor wakker, schroefde het tempo op en ging op jacht naar de gelijkmaker. Die kwam er na ongeveer een half uur spelen, toen Emil Dibbets de bal achter de doelman van SVBV. wist te werken. Even later scoorde Robert Woordes na een goede voorzet van Emil Dibbets de 1-2 en weer even later was het opnieuw Emil Dibbets die na zwak verdedigen van SVBV. de 1-3 kon aantekenen. Hiermee werd de rust bereikt.
In de tweede helft probeerde SVBV. wel op jacht te gaan naar de aansluitingstreffer, maar het ontbeerde hiervoor de kwaliteit, zodat MEC eenvoudig op de been bleef. Na ongeveer 20 minuten in de tweede helft scoorde Robert Woordes de 1-4 en hiermee was het duel helemaal gespeeld, voor zover dit al niet het geval was. Het slotakkoord was voor Tim te Kronnie die de 1-5 aantekende met een prachtige kopbal. Al met al een eenvoudige zege van MEC op een zeer pover spelend SVBV. Komende zondag speelt MEC thuis tegen Rekken. Aanvang 14.00 uur.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.