MEC heeft weer oud ijzer opgehaald

24 april 2018
MEC heeft weer oud ijzer opgehaald

Op zaterdag 21 april was er weer een succesvolle oud ijzer actie bij MEC getuige deze foto.

Vriendinnen-Voetbalmiddag

20 april 2018
Vriendinnen-Voetbalmiddag

Op woensdag 9 mei wordt er een Vriendinnen-Voetbalmiddag gehouden door SJO MEC/Bredevoort. Deze middag zal plaatsvinden bij sportpark ’t Broock (s.v. Bredevoort) en is voor alle meiden van groep 3...

32ste scholentoernooi bij vv MEC

16 april 2018
32ste scholentoernooi bij vv MEC

Op woensdag 25 april zal op de voetbalvelden van vvMEC de 32ste editie van het scholentoernooi gehouden worden. Het toernooi start om 14.00 uur. Er nemen 4 scholen deel aan...

Steun vv MEC met Achterhoek in actie

14 april 2018
Steun vv MEC met Achterhoek in actie

Binnenkort start de Rabobank weer met de sponsoractie “Hart voor de Achterhoek”. Alle leden van de Rabobank ontvangen begin mei per post een stemkaart met een unieke code waarmee ze...


MEC 1 heeft een punt overgehouden aan de thuiswedstrijd tegen Vios Beltrum. In Miste werd het 2-2.

MEC begon goed aan de wedstrijd en kwam enkele gevaarlijk door aan de zijkanten. Grote kansen leverde dit niet op. Uit het niets kwam Vios op voorsprong toen Jochem Voskuil de bal weg wilde schieten, maar het hoofd van de spits van Vios raakte, waarna de bal in het doel verdween. De achterstand duurde niet lang, want MEC kwam snel langszij door Emil Dibbets die een goede actie van Robert Woordes doeltreffend afrondde. De wedstrijd had daarna enkele wat grimmige overtredingen die goed werden beoordeeld door scheidsrechter Frazer uit Dinxperlo. Hij trok een paar keer terecht geel, waarna de rust wederkeerde. Net voor rust kwam MEC op voorsprong toen Robert Woordes de bal in kon tikken, nadat deze niet onder controle werd gekregen door de keeper van Vios. De rust werd bereikt met 2-1.

In de tweede helft had MEC de kansen om de 3-1 aan te tekenen, maar deze mogelijkheden werden helaas niet benut. Vios Beltrum werd daarna sterker. De 2-2 viel dan ook niet onverwacht. Hierna bleef Vios wat sterker, maar MEC bleef ook gevaarlijk in de tegenaanval. Gescoord werd er niet meer, zodat scheidsrechter Frazer na en korte blessuretijd voor het einde floot en iedereen zich kon schikken in een 2-2 gelijkspel.


Komende zondag speelt MEC uit tegen FC Eibergen. Aanvang 14.00 uur.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.