MEC heeft weer oud ijzer opgehaald

24 april 2018
MEC heeft weer oud ijzer opgehaald

Op zaterdag 21 april was er weer een succesvolle oud ijzer actie bij MEC getuige deze foto.

Vriendinnen-Voetbalmiddag

20 april 2018
Vriendinnen-Voetbalmiddag

Op woensdag 9 mei wordt er een Vriendinnen-Voetbalmiddag gehouden door SJO MEC/Bredevoort. Deze middag zal plaatsvinden bij sportpark ’t Broock (s.v. Bredevoort) en is voor alle meiden van groep 3...

32ste scholentoernooi bij vv MEC

16 april 2018
32ste scholentoernooi bij vv MEC

Op woensdag 25 april zal op de voetbalvelden van vvMEC de 32ste editie van het scholentoernooi gehouden worden. Het toernooi start om 14.00 uur. Er nemen 4 scholen deel aan...

Steun vv MEC met Achterhoek in actie

14 april 2018
Steun vv MEC met Achterhoek in actie

Binnenkort start de Rabobank weer met de sponsoractie “Hart voor de Achterhoek”. Alle leden van de Rabobank ontvangen begin mei per post een stemkaart met een unieke code waarmee ze...


MEC 1 heeft de uitwedstrijd tegen Eibergen met 2-1 verloren. MEC begon goed aan de wedstrijd, al was de eerste grote kans voor Eibergen. MEC kreeg een aantal mogelijkheden en eentje ervan werd benut door Emil Dibbets. Ook Eibergen kreeg een aantal kansen, maar deze werden gelukkig voor MEC niet benut. Het tempo was hoog in de eerste helft en in combinatie met het warme voorjaarsweer was het de vraag welke van de teams dit tempo de tweede helft vol kon houden. De ruststand was dus 1-0 voor MEC.

Na rust zakte het tempo toch wat weg, doordat beide teams wat vermoeid raakten. Eibergen voetbalde wel makkelijker en langzaam kwam MEC niet meer onder de druk vandaan. De gelijkmaker hing dan ook in de lucht en deze viel na ruim een uur voetballen, toen een corner goed werd binnengekopt achter Jochem Voskuil. MEC bleef onder druk staan en in de 80e minuut werd het 2-1 toen een vrije schop van Eibergen niet goed werd verwerkt. De bal werd als voorzet opnieuw ingebracht, maar viel bij de tweede paal in het doel van MEC. MEC probeerde nog een slotoffensief te ontketenen, maar moest dit al snel doen met 10 mensen, doordat Robert Woordes een terechte rode kaart ontving wegens natrappen van de zeer goed leidende scheidsrechter Hoopman uit Doetinchem. Met 10 man kreeg MEC nog twee mogelijkheden, waaronder één hele grote, maar helaas stond het vizier niet scherp genoeg, zodat er niet meer gescoord werd. Een terechte nederlaag op basis van de tweede helft, waarin Eibergen sterker was.

Komende zondag speelt MEC opnieuw uit, dan tegen SVGG uit Mechgelen. Aanvang 14.00 uur.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.