MEC heeft weer oud ijzer opgehaald

24 april 2018
MEC heeft weer oud ijzer opgehaald

Op zaterdag 21 april was er weer een succesvolle oud ijzer actie bij MEC getuige deze foto.

Vriendinnen-Voetbalmiddag

20 april 2018
Vriendinnen-Voetbalmiddag

Op woensdag 9 mei wordt er een Vriendinnen-Voetbalmiddag gehouden door SJO MEC/Bredevoort. Deze middag zal plaatsvinden bij sportpark ’t Broock (s.v. Bredevoort) en is voor alle meiden van groep 3...

32ste scholentoernooi bij vv MEC

16 april 2018
32ste scholentoernooi bij vv MEC

Op woensdag 25 april zal op de voetbalvelden van vvMEC de 32ste editie van het scholentoernooi gehouden worden. Het toernooi start om 14.00 uur. Er nemen 4 scholen deel aan...

Steun vv MEC met Achterhoek in actie

14 april 2018
Steun vv MEC met Achterhoek in actie

Binnenkort start de Rabobank weer met de sponsoractie “Hart voor de Achterhoek”. Alle leden van de Rabobank ontvangen begin mei per post een stemkaart met een unieke code waarmee ze...


MEC 1 heeft de uitwedstrijd tegen SVGG uit Mechgelen ruim gewonnen. Het werd 1-4. MEC begon goed aan de wedstrijd en kwam al na drie minuten op voorsprong toen Roel Blekkink een voorzet van rechts doeltreffend afrondde. MEC ging door en SVGG kwam er niet aan te pas. Na een kwartier werd het 0-2 na een prachtig uitgespeeld aanval. Nico Deuk stond aan het eind van deze aanval en mikte beheerst raak. MEC bleef de bovenliggende partij en verzuimde al snel het verschil groter te maken. Net voor rust werd het toch 0-3 toen Peter de Roos een bal met het hoofd verlengde waarna deze in het doel van SVGG verdween. Met deze stand werd de rust bereikt.

 

Na rust in het begin hetzelfde spelbeeld. MEC was opnieuw veel beter en scoorde ook opnieuw zeer snel door Wouter Höfkes die met een prachtig lobje de keeper verschalkte. Hierna verdween de precisie uit het spel van MEC en werd het wat minder dwingend. SVGG dwong niet veel af, maar kwam uit een vrije schop toch op 1-4, toen deze in het zestienmetergebied werd gebracht en daarna binnengetikt werd door een speler van SVGG. Na deze tegentreffer herpakte MEC zich weer en gaf helemaal niets meer weg. Gecreëerd werden nog enkele mogelijkheden, maar de score veranderde niet meer, zodat 1-4 de eindstand was. Smet op de wedstrijd was de zware blessure van SVGG speler Tom Hunting die, nadat hij in de eerste helft ongelukkig terecht kwam, zijn achillespees heeft afgescheurd. Wij wensen hem een voorspoedig herstel toe.

 

De volgende wedstrijd van MEC is al aanstaande donderdag. Dan speelt MEC thuis om 18.45 uur tegen Rekken.

 

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.