Indeling jeugd SJO MEC-Bredevoort

06 juli 2018
Indeling jeugd SJO MEC-Bredevoort

De teamindelingen voor seizoen 2018/2019 zijn bekend. Als TC zijn we vanaf begin dit jaar bezig geweest om te kijken hoe we dit komend seizoen de teams wilden gaan indelen....

MEC heeft 2 topscorers!

29 juni 2018
MEC heeft 2 topscorers!

Voor het eerst in de historie van de Topscorer van MEC zijn er 2 spelers topscorer geworden in het afgelopen seizoen. Donny Wiggers van MEC 3 en de topscorer van...

Voetbalvelden MEC 'gesloten'

20 juni 2018
Voetbalvelden MEC 'gesloten'

In verband met onderhoud zijn de velden van MEC de komende weken gesloten voor gebruik. De doelgebieden mogen de hele zomer niet worden gebruikt.


MEC 1 heeft de thuiswedstrijd tegen Rekken gelijkgespeeld. In Miste bleef het 0-0. Een heel lang verslag is er niet te maken van de wedstrijd, daar er niet heel veel gebeurde. De eerste helft was Rekken iets makkelijker aan het voetballen en kreeg een redelijk grote kans, maar Jochem Voskuil redde bekwaam. Daarnaast waren er enkele kleine mogelijkheden voor Rekken, maar dit werd niet gevaarlijk. MEC stelde hier ook enkele mogelijkheden tegenover, maar ook deze werden helaas niet benut. In de tweede helft was MEC de wat bovenliggende partij, zonder veel te kunnen creëren. Rekken kwam er minder uit en kreeg dus ook niet veel mogelijkheden meer, zodat de 0-0 eindstand een logisch gevolg was.
Komende zondag speelt MEC opnieuw thuis, dan tegen Mariënveld. Aanvang 14.00 uur.

 

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.