Nieuwe dug-outs

13 augustus 2018
Nieuwe dug-outs

In de vakantie zijn door een aantal vrijwilligers de oude dougouts van het tweede speelverld vervangen door twee nieuwe.  De dugouts zijn met behulp van de volgende vrijwilligers geplaatst: Jelle Averdonk, Geert...

nieuwe bordsponsoren

13 augustus 2018
nieuwe bordsponsoren

In de zomerstop zijn er weer twee nieuwe bordsponsoren bijgekomen, te weten: - Mensink Berndes Makelaardij en Verzekeringen - Bernie Oonk Bouw en Montage Beiden bedankt voor jullie sponsoring.

STARTDAG Jeugd SJO MEC/Bredevoort.

12 augustus 2018
STARTDAG Jeugd SJO MEC/Bredevoort.

Zaterdag 18 augustus vindt de startdag plaats als start van het nieuwe seizoen. Voor de jeugd JO15 en JO17 zal dit plaatsvinden in Bredevoort en start om 10.45uur. De startdag...

Indeling jeugd SJO MEC-Bredevoort

06 juli 2018
Indeling jeugd SJO MEC-Bredevoort

De teamindelingen voor seizoen 2018/2019 zijn bekend. Als TC zijn we vanaf begin dit jaar bezig geweest om te kijken hoe we dit komend seizoen de teams wilden gaan indelen....


MEC 1 heeft de laatste thuiswedstrijd van het seizoen verloren. Tegen Dinxperlo werd het 1-3. MEC werd net als in de eerste wedstrijd tegen Dinxperlo in het begin naar achteren gedrongen. Dinxperlo was de bovenliggende partij maar wist het zoals vaker dit seizoen het net niet te vinden bij de kansen die het kreeg. Het bleef dus 0-0 totdat net voor rust Robert Woordes uit het niets een actie goed doorzette die in eerste instantie niet zo gevaarlijk leek. Door zijn inzet werd het echter wel gevaarlijk en wel zo dat hij zelf de 1-0 aantekende. Tegen de verhouding in, maar dat was voor MEC uiteraard geen probleem. Met de 1-0 voorsprong werd de rust bereikt.
Na rust hetzelfde spelbeeld in het eerste kwartier als in de eerste helft. Daarna werd MEC beter en had het enkele kopkansen waaruit de 2-0 had kunnen vallen. Deze werden echter niet benut. Dinxperlo bleef gevaarlijk en kreeg een strafschop toen Jochem Voskuil een overtreding beging binnen het strafschopgebied. De strafschop werd onberispelijk raak geschoten. Een twintig minuten later ging de bal opnieuw terecht op de stip na een nieuwe overtreding. Ook deze strafschop werd benut zodat het 1-2 voor Dinxperlo stond. MEC probeerde het nog wel, kreeg ook nog enkele mogelijkheden, maar in de counter was het Dinxperlo dat in blessuretijd de 1-3 aantekende en zo de wedstrijd besliste. Afgetrapt werd er daarna niet meer. MEC leed dus een terechte nederlaag in Miste.

Komende zondag speelt MEC de laatste wedstrijd van het reguliere seizoen. Uit bij GWVV uit Varsselder begint de wedstrijd om 14.00 uur.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.