Oud ijzer actie

25 januari 2018
Oud ijzer actie

Zaterdag 21 april zal v.v.. MEC weer rondgaan in Corle en Miste om oud ijzer op te halen. Als u oud ijzer heeft, zet dit dan pas 's morgens aan...

Tussenstand Topscorer van MEC

12 januari 2018
Tussenstand Topscorer van MEC

De winterstop is nog in volle gang, een mooi moment voor een eerste tussenstand van de Topscorer van MEC.

Jubilarissen gehuldigd

07 januari 2018
Jubilarissen gehuldigd

Tijdens de nieuwjaarsreceptie van afgelopen 5 januari werden de leden die een jubileum behaald hebben in 2017 in het zonnetje gezet. Dit jaar hadden we maar liefst 15 jubilarissen. Alle...


In de eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen is MEC 5 goed begonnen aan de competitie. Tegen Vios Beltrum werd een verdienstelijk gelijkspel gehaald in een sportieve wedstrijd. Vanaf het begin voetbalde MEC goed mee met de gasten uit Beltrum. Toch kwam Vios op voorsprong na een onvervalste scrimmage in het strafschopgebied van MEC. Maar MEC kwam goed terug, na een fraaie solo van Erwin werd Wiljo vrij voor de keeper gezet en dat betekende de 1-1. Met deze stand werd ook de rust bereikt. Na de thee kwam MEC al snel op voorsprong. Een fraaie voorzet van André werd door Remon op waarde geschat en dat betekende 2-1. Er hing een verrassing in de lucht maar helaas kon de thuisclub de voorsprong niet vasthouden. Tien minuten voor het einde scoorde Vios de terechte gelijkmaker. Met enig kunst en vliegwerk en goed keeperswerk van Michel bleef het bij 2-2.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.