Trainers seizoen 2018-2019

13 december 2017
Trainers seizoen 2018-2019

Voor het volgend seizoen (2018-2019) kunnen we melden dat Mark Reinders ook dan onze hoofdtrainer voor MEC Heren selectie zal zijn. Hier zijn we erg content mee.

Nieuwjaarsreceptie - Back to Basic

13 december 2017
Nieuwjaarsreceptie - Back to Basic

Op vrijdag 5 januari zal onze nieuwjaarsreceptie worden gehouden. Hiervoor nodigen wij alle leden, vrijwilligers, donateurs, sponsoren en hun partner van harte uit om samen met ons het nieuwe jaar...

Sinterklaas bij MEC/Bredevoort op bezoek

08 december 2017
Sinterklaas bij MEC/Bredevoort op bezoek

Zaterdagmiddag 2 december was het zover Sinterklaas bracht een bezoek aan de F pupillen van MEC/Bredevoort. 34 kinderen zaten vol spanning te klaar bij "Den Tappen" in Miste.Met luid gezang...


In de eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen is MEC 5 goed begonnen aan de competitie. Tegen Vios Beltrum werd een verdienstelijk gelijkspel gehaald in een sportieve wedstrijd. Vanaf het begin voetbalde MEC goed mee met de gasten uit Beltrum. Toch kwam Vios op voorsprong na een onvervalste scrimmage in het strafschopgebied van MEC. Maar MEC kwam goed terug, na een fraaie solo van Erwin werd Wiljo vrij voor de keeper gezet en dat betekende de 1-1. Met deze stand werd ook de rust bereikt. Na de thee kwam MEC al snel op voorsprong. Een fraaie voorzet van André werd door Remon op waarde geschat en dat betekende 2-1. Er hing een verrassing in de lucht maar helaas kon de thuisclub de voorsprong niet vasthouden. Tien minuten voor het einde scoorde Vios de terechte gelijkmaker. Met enig kunst en vliegwerk en goed keeperswerk van Michel bleef het bij 2-2.

Copyright © 2017 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.