Profielfoto voetbal.nl

18 oktober 2017

In de afgelopen weken is het me opgevallen dat er spelers zijn die hun profielfoto gewijzigd hebben in de voetbal.nl app. Dit is op zich toegestaan, mits de foto voldoende...

Nieuw bord City Wonen

18 oktober 2017
Nieuw bord City Wonen

In de afgelopen week is het oude reclamebord van Eugelink te Kortschot vervangen door het nieuwe bord van City Wonen.  

Zonder scheids geen wedstrijd

18 oktober 2017

  Hierbij willen we jullie wijzen op het belang van scheidsrechters voor voetbalwedstrijden, "zonder scheids geen wedstrijd". v.v. M.E.C. werkt nauw samen met de scheidsrechtersfederatie Winterswijk e.o. om elke week...

Ooievaars gesignaleerd op voetbalveld

21 september 2017
Ooievaars gesignaleerd op voetbalveld

Deze week werden er een aantal ooievaars gesignaleerd op ons sportcomplex. Zouden deze zorgen voor toekomstige aanwas bij de jeugd?


In de eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen is MEC 5 goed begonnen aan de competitie. Tegen Vios Beltrum werd een verdienstelijk gelijkspel gehaald in een sportieve wedstrijd. Vanaf het begin voetbalde MEC goed mee met de gasten uit Beltrum. Toch kwam Vios op voorsprong na een onvervalste scrimmage in het strafschopgebied van MEC. Maar MEC kwam goed terug, na een fraaie solo van Erwin werd Wiljo vrij voor de keeper gezet en dat betekende de 1-1. Met deze stand werd ook de rust bereikt. Na de thee kwam MEC al snel op voorsprong. Een fraaie voorzet van André werd door Remon op waarde geschat en dat betekende 2-1. Er hing een verrassing in de lucht maar helaas kon de thuisclub de voorsprong niet vasthouden. Tien minuten voor het einde scoorde Vios de terechte gelijkmaker. Met enig kunst en vliegwerk en goed keeperswerk van Michel bleef het bij 2-2.

Copyright © 2017 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.