Voetbalvelden MEC 'gesloten'

20 juni 2018
Voetbalvelden MEC 'gesloten'

In verband met onderhoud zijn de velden van MEC de komende weken gesloten voor gebruik. De doelgebieden mogen de hele zomer niet worden gebruikt.

Gevonden voorwerpen

15 juni 2018
Gevonden voorwerpen

Na het huistoernooi en de afscheidswedstrijd van Emil, zijn er wat spullen achtergebleven. Op de foto's zie je een tas, slippers en een zonnebril. De eigenaar van één of meer ...

MEC luidt het seizoen en gestopte voetballers uit

12 juni 2018
MEC luidt het seizoen en gestopte voetballers uit

MEC heeft gisteren met een huistoernooi in de ochtend en een afscheidswedstrijd van meerdere spelers van MEC 1 het seizoen afgesloten. Op een zonovergoten dag gingen om 10.00 uur de...


In de eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen is MEC 5 goed begonnen aan de competitie. Tegen Vios Beltrum werd een verdienstelijk gelijkspel gehaald in een sportieve wedstrijd. Vanaf het begin voetbalde MEC goed mee met de gasten uit Beltrum. Toch kwam Vios op voorsprong na een onvervalste scrimmage in het strafschopgebied van MEC. Maar MEC kwam goed terug, na een fraaie solo van Erwin werd Wiljo vrij voor de keeper gezet en dat betekende de 1-1. Met deze stand werd ook de rust bereikt. Na de thee kwam MEC al snel op voorsprong. Een fraaie voorzet van André werd door Remon op waarde geschat en dat betekende 2-1. Er hing een verrassing in de lucht maar helaas kon de thuisclub de voorsprong niet vasthouden. Tien minuten voor het einde scoorde Vios de terechte gelijkmaker. Met enig kunst en vliegwerk en goed keeperswerk van Michel bleef het bij 2-2.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.