MEC 1 wint de 2e periode

18 mei 2018
MEC 1 wint de 2e periode

MEC 1 heeft afgelopen donderdag de inhaalwedstrijd tegen GWVV met 3-1 gewonnen en verzekerde zich daarmee met winst van de 2e periode. Door dit resultaat speelt MEC op 3 juni...

Rabobank Hart voor de Achterhoek van start

16 mei 2018
Rabobank Hart voor de Achterhoek van start

  Leden van de Rabobank hebben inmiddels een brief ontvangen met de uitnodiging om te stemmen op hun favoriete vereniging. Zoals eerder al gemeld heeft MEC zich ook gemeld voor...

MEC heeft weer oud ijzer opgehaald

24 april 2018
MEC heeft weer oud ijzer opgehaald

Op zaterdag 21 april was er weer een succesvolle oud ijzer actie bij MEC getuige deze foto.


Op deze frisse zondagochtend, lagen de velden er om 8:00 uur nog prima bij en dus kon er gevoetbald worden. De veteranen mochten proberen om hun spieren warm en soepel te krijgen in de kou. Op bezoek kwam hekkensluiter Dinxperlo. Op papier zou MEC 5 dus de punten gewoon in Miste moeten laten. In de eerste helft voetbalden we nog wel prima en kregen ook goede mogelijkheden. Tweemaal kwamen we op voorsprong. De 1-0 werd door Jeroen Stemerdink binnengetikt nadat de keeper de bal losliet. De voorsprong hield niet lang stand. De eerste kans voor Dinxperlo was direct raak. Daarmee konden we weer opnieuw beginnen. Wederom kwamen we toch op voorsprong. Wilco wist met een mooie steekpass gelegeheidsspits Edwin te bereiken die met een mooie lob de keeper passeerde. Ook nu kwam Dinxperlo weer terug op 2-2 door hun tweede kans ook direct te maken.
De tweede helft duurde slechts een half uur. Dinxperlo begon wat beter, maar scoorde niet, hetgeen ook MEC niet meer lukte. Na een half vond scheidsrechter Halleriet het wel prima en floot af, waarna allen genoten van een lekker warme douche.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.