Gevonden sleutel

20 februari 2018
Gevonden sleutel

Bovenstaande sleutel is afgelopen maandag(19 februari) op het 2e veld gevonden bij MEC. Meer info bij Wim de Roos.

Oud ijzer actie

25 januari 2018
Oud ijzer actie

Zaterdag 21 april zal v.v.. MEC weer rondgaan in Corle en Miste om oud ijzer op te halen. Als u oud ijzer heeft, zet dit dan pas 's morgens aan...

Tussenstand Topscorer van MEC

12 januari 2018
Tussenstand Topscorer van MEC

De winterstop is nog in volle gang, een mooi moment voor een eerste tussenstand van de Topscorer van MEC.

Jubilarissen gehuldigd

07 januari 2018
Jubilarissen gehuldigd

Tijdens de nieuwjaarsreceptie van afgelopen 5 januari werden de leden die een jubileum behaald hebben in 2017 in het zonnetje gezet. Dit jaar hadden we maar liefst 15 jubilarissen. Alle...


Op deze frisse zondagochtend, lagen de velden er om 8:00 uur nog prima bij en dus kon er gevoetbald worden. De veteranen mochten proberen om hun spieren warm en soepel te krijgen in de kou. Op bezoek kwam hekkensluiter Dinxperlo. Op papier zou MEC 5 dus de punten gewoon in Miste moeten laten. In de eerste helft voetbalden we nog wel prima en kregen ook goede mogelijkheden. Tweemaal kwamen we op voorsprong. De 1-0 werd door Jeroen Stemerdink binnengetikt nadat de keeper de bal losliet. De voorsprong hield niet lang stand. De eerste kans voor Dinxperlo was direct raak. Daarmee konden we weer opnieuw beginnen. Wederom kwamen we toch op voorsprong. Wilco wist met een mooie steekpass gelegeheidsspits Edwin te bereiken die met een mooie lob de keeper passeerde. Ook nu kwam Dinxperlo weer terug op 2-2 door hun tweede kans ook direct te maken.
De tweede helft duurde slechts een half uur. Dinxperlo begon wat beter, maar scoorde niet, hetgeen ook MEC niet meer lukte. Na een half vond scheidsrechter Halleriet het wel prima en floot af, waarna allen genoten van een lekker warme douche.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.