Nieuwe dug-outs

13 augustus 2018
Nieuwe dug-outs

In de vakantie zijn door een aantal vrijwilligers de oude dougouts van het tweede speelverld vervangen door twee nieuwe.  De dugouts zijn met behulp van de volgende vrijwilligers geplaatst: Jelle Averdonk, Geert...

nieuwe bordsponsoren

13 augustus 2018
nieuwe bordsponsoren

In de zomerstop zijn er weer twee nieuwe bordsponsoren bijgekomen, te weten: - Mensink Berndes Makelaardij en Verzekeringen - Bernie Oonk Bouw en Montage Beiden bedankt voor jullie sponsoring.

STARTDAG Jeugd SJO MEC/Bredevoort.

12 augustus 2018
STARTDAG Jeugd SJO MEC/Bredevoort.

Zaterdag 18 augustus vindt de startdag plaats als start van het nieuwe seizoen. Voor de jeugd JO15 en JO17 zal dit plaatsvinden in Bredevoort en start om 10.45uur. De startdag...

Indeling jeugd SJO MEC-Bredevoort

06 juli 2018
Indeling jeugd SJO MEC-Bredevoort

De teamindelingen voor seizoen 2018/2019 zijn bekend. Als TC zijn we vanaf begin dit jaar bezig geweest om te kijken hoe we dit komend seizoen de teams wilden gaan indelen....


Op deze frisse zondagochtend, lagen de velden er om 8:00 uur nog prima bij en dus kon er gevoetbald worden. De veteranen mochten proberen om hun spieren warm en soepel te krijgen in de kou. Op bezoek kwam hekkensluiter Dinxperlo. Op papier zou MEC 5 dus de punten gewoon in Miste moeten laten. In de eerste helft voetbalden we nog wel prima en kregen ook goede mogelijkheden. Tweemaal kwamen we op voorsprong. De 1-0 werd door Jeroen Stemerdink binnengetikt nadat de keeper de bal losliet. De voorsprong hield niet lang stand. De eerste kans voor Dinxperlo was direct raak. Daarmee konden we weer opnieuw beginnen. Wederom kwamen we toch op voorsprong. Wilco wist met een mooie steekpass gelegeheidsspits Edwin te bereiken die met een mooie lob de keeper passeerde. Ook nu kwam Dinxperlo weer terug op 2-2 door hun tweede kans ook direct te maken.
De tweede helft duurde slechts een half uur. Dinxperlo begon wat beter, maar scoorde niet, hetgeen ook MEC niet meer lukte. Na een half vond scheidsrechter Halleriet het wel prima en floot af, waarna allen genoten van een lekker warme douche.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.