MEC 1 wint de 2e periode

18 mei 2018
MEC 1 wint de 2e periode

MEC 1 heeft afgelopen donderdag de inhaalwedstrijd tegen GWVV met 3-1 gewonnen en verzekerde zich daarmee met winst van de 2e periode. Door dit resultaat speelt MEC op 3 juni...

Rabobank Hart voor de Achterhoek van start

16 mei 2018
Rabobank Hart voor de Achterhoek van start

  Leden van de Rabobank hebben inmiddels een brief ontvangen met de uitnodiging om te stemmen op hun favoriete vereniging. Zoals eerder al gemeld heeft MEC zich ook gemeld voor...

MEC heeft weer oud ijzer opgehaald

24 april 2018
MEC heeft weer oud ijzer opgehaald

Op zaterdag 21 april was er weer een succesvolle oud ijzer actie bij MEC getuige deze foto.


Onder het genot van een fris winterzonnetje traden de veteranen aan in Meddo. Op het kunstgras kon prima gevoetbald worden. We begonnen nog wel prima aan de wedstrijd en hadden de eerste twintig minuten het betere van het spel. Meddo kwam er sporadisch uit en kwam in hun tweede aanval maar zo op 1-0. Daarna waren we het een beetje kwijt. In de rust dachten we dat alles nog mogelijk was. 15 minuten na rust was dat wel voorbij. Meddo schoot al direct twee keer op de paal. En knullig verdedigen van MEC leidde in een rap tempo tot de 4-0. Eindelijk konden we wat terugdoen via Erwin (4-1). Verdedigen bleek in de tweede helft niet echt aan MEC besteed. Meddo scoorde nog tweemaal en het de achterstand bedroeg 6-1. In de slotfase maakte Jeroen Stemerdink de score nog wat dragelijker door twee voorzetten binnen te tikken. Daarmee lijkt hij de man in vorm, met alweer zijn derde doelpunt na de winterstop.
Volgende week wederom op kunstgras, dan bij FC Winterswijk.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.