Gevonden sleutel

20 februari 2018
Gevonden sleutel

Bovenstaande sleutel is afgelopen maandag(19 februari) op het 2e veld gevonden bij MEC. Meer info bij Wim de Roos.

Oud ijzer actie

25 januari 2018
Oud ijzer actie

Zaterdag 21 april zal v.v.. MEC weer rondgaan in Corle en Miste om oud ijzer op te halen. Als u oud ijzer heeft, zet dit dan pas 's morgens aan...

Tussenstand Topscorer van MEC

12 januari 2018
Tussenstand Topscorer van MEC

De winterstop is nog in volle gang, een mooi moment voor een eerste tussenstand van de Topscorer van MEC.

Jubilarissen gehuldigd

07 januari 2018
Jubilarissen gehuldigd

Tijdens de nieuwjaarsreceptie van afgelopen 5 januari werden de leden die een jubileum behaald hebben in 2017 in het zonnetje gezet. Dit jaar hadden we maar liefst 15 jubilarissen. Alle...


Onder het genot van een fris winterzonnetje traden de veteranen aan in Meddo. Op het kunstgras kon prima gevoetbald worden. We begonnen nog wel prima aan de wedstrijd en hadden de eerste twintig minuten het betere van het spel. Meddo kwam er sporadisch uit en kwam in hun tweede aanval maar zo op 1-0. Daarna waren we het een beetje kwijt. In de rust dachten we dat alles nog mogelijk was. 15 minuten na rust was dat wel voorbij. Meddo schoot al direct twee keer op de paal. En knullig verdedigen van MEC leidde in een rap tempo tot de 4-0. Eindelijk konden we wat terugdoen via Erwin (4-1). Verdedigen bleek in de tweede helft niet echt aan MEC besteed. Meddo scoorde nog tweemaal en het de achterstand bedroeg 6-1. In de slotfase maakte Jeroen Stemerdink de score nog wat dragelijker door twee voorzetten binnen te tikken. Daarmee lijkt hij de man in vorm, met alweer zijn derde doelpunt na de winterstop.
Volgende week wederom op kunstgras, dan bij FC Winterswijk.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.