Nieuwe dug-outs

13 augustus 2018
Nieuwe dug-outs

In de vakantie zijn door een aantal vrijwilligers de oude dougouts van het tweede speelverld vervangen door twee nieuwe.  De dugouts zijn met behulp van de volgende vrijwilligers geplaatst: Jelle Averdonk, Geert...

nieuwe bordsponsoren

13 augustus 2018
nieuwe bordsponsoren

In de zomerstop zijn er weer twee nieuwe bordsponsoren bijgekomen, te weten: - Mensink Berndes Makelaardij en Verzekeringen - Bernie Oonk Bouw en Montage Beiden bedankt voor jullie sponsoring.

STARTDAG Jeugd SJO MEC/Bredevoort.

12 augustus 2018
STARTDAG Jeugd SJO MEC/Bredevoort.

Zaterdag 18 augustus vindt de startdag plaats als start van het nieuwe seizoen. Voor de jeugd JO15 en JO17 zal dit plaatsvinden in Bredevoort en start om 10.45uur. De startdag...

Indeling jeugd SJO MEC-Bredevoort

06 juli 2018
Indeling jeugd SJO MEC-Bredevoort

De teamindelingen voor seizoen 2018/2019 zijn bekend. Als TC zijn we vanaf begin dit jaar bezig geweest om te kijken hoe we dit komend seizoen de teams wilden gaan indelen....


Onder het genot van een fris winterzonnetje traden de veteranen aan in Meddo. Op het kunstgras kon prima gevoetbald worden. We begonnen nog wel prima aan de wedstrijd en hadden de eerste twintig minuten het betere van het spel. Meddo kwam er sporadisch uit en kwam in hun tweede aanval maar zo op 1-0. Daarna waren we het een beetje kwijt. In de rust dachten we dat alles nog mogelijk was. 15 minuten na rust was dat wel voorbij. Meddo schoot al direct twee keer op de paal. En knullig verdedigen van MEC leidde in een rap tempo tot de 4-0. Eindelijk konden we wat terugdoen via Erwin (4-1). Verdedigen bleek in de tweede helft niet echt aan MEC besteed. Meddo scoorde nog tweemaal en het de achterstand bedroeg 6-1. In de slotfase maakte Jeroen Stemerdink de score nog wat dragelijker door twee voorzetten binnen te tikken. Daarmee lijkt hij de man in vorm, met alweer zijn derde doelpunt na de winterstop.
Volgende week wederom op kunstgras, dan bij FC Winterswijk.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.