Nieuwe dug-outs

13 augustus 2018
Nieuwe dug-outs

In de vakantie zijn door een aantal vrijwilligers de oude dougouts van het tweede speelverld vervangen door twee nieuwe.  De dugouts zijn met behulp van de volgende vrijwilligers geplaatst: Jelle Averdonk, Geert...

nieuwe bordsponsoren

13 augustus 2018
nieuwe bordsponsoren

In de zomerstop zijn er weer twee nieuwe bordsponsoren bijgekomen, te weten: - Mensink Berndes Makelaardij en Verzekeringen - Bernie Oonk Bouw en Montage Beiden bedankt voor jullie sponsoring.

STARTDAG Jeugd SJO MEC/Bredevoort.

12 augustus 2018
STARTDAG Jeugd SJO MEC/Bredevoort.

Zaterdag 18 augustus vindt de startdag plaats als start van het nieuwe seizoen. Voor de jeugd JO15 en JO17 zal dit plaatsvinden in Bredevoort en start om 10.45uur. De startdag...

Indeling jeugd SJO MEC-Bredevoort

06 juli 2018
Indeling jeugd SJO MEC-Bredevoort

De teamindelingen voor seizoen 2018/2019 zijn bekend. Als TC zijn we vanaf begin dit jaar bezig geweest om te kijken hoe we dit komend seizoen de teams wilden gaan indelen....


Vandaag stond de thuiswedstrijd tegen FC Trias op het programma. Omdat we wat krap in de bezetting zaten, kwam selectietrainer Patrick te Voortwis onze bank versterken. Dit was voor hem meteen een goed moment om de talentvolle groep die MEC 5 heet te aanschouwen. Anderzijds bleek dit voor de spelers zodanig motiverend te werken dat we één van de betere wedstrijden van het seizoen speelden. We begonnen ijzersterk aan de wedstrijd, hadden het betere van het spel en kregen al snel een paar kansen. Na 15 minuten opende Jeroen Stemerdink de score, na een voorzet van Erwin wist hij de bal binnen te tikken. Al weer zijn vierde goal na de winterstop. Ook Patrick zag dit gebeuren en moet toch ook gezien hebben dat hier misschien nog wel wat potentie voor MEC 2 zit.
Niet veel later tekende Erwin de 2-0 aan. Hierna drong Trias wat aan en kreeg ook wel kansen, maar die kregen wij ook toch. Geen van beide teams benutte er echter één waardoor we met 2-0 gingen rusten.
In de tweede heflt werd de boomlange Sander Pleiter door coach johan Ros ingebracht. Hij kwam tegen onze kleine kuitenbijter Frank te staan. Het eerste duel was voor Frank die Pleiter daarna geen moment meer in de wedstrijd liet komen. Trias drong wel aan na de rust en kreeg ook wel kansen, maar met name goed keeperswerk van Addie zorgde ervoor dat we de nul konden houden. Na een uur spelen was de grootste druk verdwenen en konden wij ook weer aanvallen. Paal en lat stonden in de weg voordat Erwin 3-0 kon aantekenen. Nadat een verdediger van Trias Remon neerlegde, werd de toegekende penalty door Erwin niet al te best ingeschoten. 10 minuten voor tijd besliste Wiljo de wedstrijd door 4-0 te maken.
Conclusie van vandaag: bij een te kort aan spelers, kan ook Patrick te Voortwis een beroep doen op MEC 5.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.