MEC heeft weer oud ijzer opgehaald

24 april 2018
MEC heeft weer oud ijzer opgehaald

Op zaterdag 21 april was er weer een succesvolle oud ijzer actie bij MEC getuige deze foto.

Vriendinnen-Voetbalmiddag

20 april 2018
Vriendinnen-Voetbalmiddag

Op woensdag 9 mei wordt er een Vriendinnen-Voetbalmiddag gehouden door SJO MEC/Bredevoort. Deze middag zal plaatsvinden bij sportpark ’t Broock (s.v. Bredevoort) en is voor alle meiden van groep 3...

32ste scholentoernooi bij vv MEC

16 april 2018
32ste scholentoernooi bij vv MEC

Op woensdag 25 april zal op de voetbalvelden van vvMEC de 32ste editie van het scholentoernooi gehouden worden. Het toernooi start om 14.00 uur. Er nemen 4 scholen deel aan...

Steun vv MEC met Achterhoek in actie

14 april 2018
Steun vv MEC met Achterhoek in actie

Binnenkort start de Rabobank weer met de sponsoractie “Hart voor de Achterhoek”. Alle leden van de Rabobank ontvangen begin mei per post een stemkaart met een unieke code waarmee ze...


Met een krappe bezetting, maar toch een volle kleedkamer (MEC 3 en 4 zaten er ook bij in) begonnen we aan de voorbereidingen voor de thuiswedstrijd tegen Rekken. Bij afwezigheid van de doelman Addy, die na het hoogtepunt tegen Trias een vrije zondag had, stond Edwin weer in de goal. Gé Oonk moet fluiten en dat betekende de organisatie van de achterhoede op de schouders van Wim Ongena kwam te liggen. We mochten spelen op het trainingsveld en dat is toch altijd wel een vreemde gewaarwording.

In de eerste helft had Rekken het betere veldspel, maar wij kwamen er regelmatig wel goed uit. Omdat de defensie goed stond, werd Rekken niet heel gevaarlijk ons meer balbezit. Na ongeveer 20 minuten kwamen wij op voorsprong nadat de keeper van Rekken onder de hoekschop van André doorliep en Erwin kon binnentikken. Dit konden we vasthouden tot de rust.
In de rust had Rekken flink gewisseld en leek het erop dat ze ook sterker geworden waren. We waren nog maar nauwelijks begonnen of Erwin tekende de 2-0 aan. Bij prachtige counter wist Jeroen de bal voor te geven op Erwin, die eerst nog op de bal schoot, maar de rebound alsnog binnetikte. Hierna kregen we het moeilijk. Rekken kwam op 2-1 omdat een voorzet door Edwin tegen de spits werd geschoten en zo in het doel belandde. Rekken probeerde druk te zetten en kreeg ook kansen. Een afstandsschot kon door Edwin worden tegengehouden, maar hij tikte de bal voor de voeten van een Rekken speler die eenvoudig kon binnenschieten. Rekken leek van plan drie punten mee te nemen, maar daar staken we een stokje voor. De man in vorm wist een voorzet met zijn buik binnen te schieten. Toch konden we dit niet vasthouden. Met een mooi geplaatst afstandschot kwam Rekken weer op gelijke hoogte. 10 minuten voor tijd leek het er even op dat we toch nog zouden verliezen. Maar grensrechter Ad had vastgesteld dat er sprake was van buitenspel. Dat leek wat vreemd, maar de goal telde niet. Daarmee hielden we nog één punt in Miste.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.