MEC 1 wint de 2e periode

18 mei 2018
MEC 1 wint de 2e periode

MEC 1 heeft afgelopen donderdag de inhaalwedstrijd tegen GWVV met 3-1 gewonnen en verzekerde zich daarmee met winst van de 2e periode. Door dit resultaat speelt MEC op 3 juni...

Rabobank Hart voor de Achterhoek van start

16 mei 2018
Rabobank Hart voor de Achterhoek van start

  Leden van de Rabobank hebben inmiddels een brief ontvangen met de uitnodiging om te stemmen op hun favoriete vereniging. Zoals eerder al gemeld heeft MEC zich ook gemeld voor...

MEC heeft weer oud ijzer opgehaald

24 april 2018
MEC heeft weer oud ijzer opgehaald

Op zaterdag 21 april was er weer een succesvolle oud ijzer actie bij MEC getuige deze foto.


Nu het einde van het seizoennadert, raakt de ziekenboeg van MEC 5 steeds voller. Dat betekent daarmee dus ook dat de selectie steeds smaller wordt en we genoodzaakt zijn telkens een beroep te doen op spelers van andere teams, waarvoor dank. In de afgelopen week traden we aan tegen twee potentiele titelkandidaten: GSV '63  4 en DEO 4. Op woensdag togen we eerst naar Geesteren, alwaar onder meer de technische staf van MEC 2 deel uitmaakte van onze selectie. Daarmee was er meer voetbal in de ploeg gekomen. De eerste helft speelden we een uitstekende pot voetbal. Er werd naar hartlust gecombineerd en er werden vele kansen gecreeerd. Hiervan werd er geen enkele benut, waarbij de grootste door Wim Ongena zo ongeveer vanaf de doellijn nog werd overgekopt. GSV bleek efficienter en wist bij de eerste de beste kans doelman Edwin al te passeren, ruststand 1-0. In de twee helft wilden het niveau van het begin van de wedstrijd weer oppakken. Dit lukte helaas niet sterker nog GSV wist optimaal te profiteren van de ruimte die er achter onze linies ontstond. Al snel lag de 2-0 in het net, MEC meende nog dat er sprake was van een overtreding, maar de scheidsrechter keurde het doelpunt goed. Niet veel later wist Wiljan Kruisselbrink de aansluittreffer te maken en dachten we nog ergens kans op te hebben. Dit werd als snel onmogelijk door een eigen doelpunt van Frank, zijn zoveelste in zijn carriere. Daarna was de wedstrijd gelopen en kon GSV (mede door klungelig verdedigen van MEC) eenvoudig uitlopen naar 6-1. In de slotfase maakte Erwin nog zijn wekelijkse doelpuntje en bepaalde de eindstand op 6-2.

Afgelopen zondag de thuiswedstrijd tegen DEO. Op voorhand dichtten we onszelf niet veel kans toe. De vorige keer was het in Dijkhoek 10-3 geworden en inmiddels zijn wij afgezakt naar de onderste regionen en maakt DEO nog kans op het kampioenschap. Met 11 fitte spelers en een halve kracht op de bank begonnen we. En hoe..... In een mum van tijd stonden we met 3-0 voor en wisten we niet wat ons overkwam. Prachtige aanvallen die werden afgerond door André, Erwin en opnieuw André brachten ons in extase en DEO in verwarring. We konden prima meevoetballen, maar moesten toch toestaan dat DEO nog voor rust op 3-1 kwam. Daar kwam nog bij dat in de loop van de eerste helft ook Bernie (met een kuitblessure), Frank (door een botsing met zijn hoofd tegen dat van de tegenstander) en Roel (schouderblessure) uitvielen. Erik was inmiddels in de ploeg gekomen, maar meer wissels waren er niet. Dat betekende dat we de tweede helft met 9 man moesten spelen. dit was onbegonnen werk. We boden kranig weerstand tegen DEO dat maar matig speelde. Tegen negen man waren we uiteindelijk niet opgewassen en we moesten toestaan dat de gasten drie punten meenamen en de strijd om het kampioenschap nog open houden. Eindstand 3-7.

Zondag tegen hekkesluiter Dinxpelo. Hopenlijk kunnen we nog 11 veteranen bij elkaar vinden.

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.