MEC heeft gisteren met een huistoernooi in de ochtend en een afscheidswedstrijd van meerdere spelers van MEC 1 het seizoen afgesloten. Op een zonovergoten dag gingen om 10.00 uur de ochtend zes ploegen van start in wedstrijden van 7 tegen 7 over een half veld. Dit waren mixteams van de dames en heren senioren van MEC. Tegen 13.00 uur moesten strafschoppen worden genomen om een winnaar te krijgen.

Nadat dit beslist was, ging de blik op de afscheidswedstrijd van Emil Dibbets, Jochem Voskuil, Roel Blekkink, Deliaan van Eerden (kon helaas niet aanwezig zijn), Maikel Dibbets en Guus Schäperclaus. Dit was een wedstrijd tussen de Emils Old stars en het huidige MEC 1. De Emil Old Stars waren de spelers en begeleiding/trainers in de periode 1997-2018 waarmee Emil Dibbets meerdere jaren heeft gevoetbald. Her en der zat het voetbalshirt wat strakker dan eerder, maar dat mocht de pret niet drukken. De Old Stars begonnen met 12 spelers en na rust met 13 om het allemaal te kunnen belopen. Emil deed eerst met de Old Stars mee, en na rust bij het huidige MEC 1. De uitslag was 3-0 voor MEC 1, maar uiteraard niet van belang. Emil scoorde de 2-0, wat ook hoort bij een afscheidswedstrijd. Een voor een werden de stoppende spelers met een publiekswissel en groot applaus van het veld gehaald waarna ze na de wedstrijd met woorden in het zonnetje werden gezet. Na dit officiële deel begon de derde helft (bij de huistoernooi deelnemers al langer begonnen overigens :) en dit waren nog enkele zeer gezellige uurtjes. Hiermee is het seizoen van MEC nu ten einde. Op naar de vakantie en daarna het seizoen 2018-2019! Ga voor nog meer foto's naar http://www.vvmec.nl/afscheid-emil-dibbets (Met dank aan Erik de Roos)

Copyright © 2018 Voetbalvereniging MEC. Alle rechten voorbehouden.